8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

CW i NBC zamawiają nowe sezony swoich seriali. "Dwóch i pół" wróci z 11. sezonem. Oglądalność "Hannibala" topnieje. Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. NBC zamawia nowe sezony seriali. Stacja NBC zamówiła nowe sezony (wszystkie po 22 odcinki) "Parenthood", "Revolution", "Grimm", "Chicago Fire" i "Law & Order: SVU". Na razie nie wiadomo, co z "Parks and Recreation", "Community" i innymi komediami.

2. "Dwóch i pół" wróci z 11. sezonem. Ashton Kutcher i Jon Cryer powrócą w 11. sezonie "Dwóch i pół". Na razie nie wiadomo, czy Angus T. Jones pojawi się w serialu, ale jeśli się pojawi, to tylko w roli powracającej.

3. Zamówienia stacji CW. CW zamówiło "The Originals" (spin-off "Pamiętników wampirów"), a także kolejne sezony "Beauty and the Beast" i "Hart of Dixie". Nie ma oficjalnego potwierdzenia, że będzie finałowy sezon "Nikity", nie powiedziano zupełnie nic na temat "The Carrie Diaries".

4. "Hannibal" traci widzów. W czwartkowy wieczór prawie wszyscy stracili widzów. Zwłaszcza zwraca uwagę słaba oglądalność "Hannibala" - 2,4 mln/1,0. To prawdopodobnie oznacza koniec tego serialu. Znów tragicznie wypadło "Community" - 2,33 mln/1,0. "The Originals" z bardzo przeciętną oglądalnością - 2,24 mln/1,0.

5. Zdjęcia obsady "Rookie Blue" na 4. sezon. Tutaj znajdziecie ich całe mnóstwo.

6. "Zero Hour" i "Do No Harm" wrócą latem. "Zero Hour" wróci 15 czerwca. Do końca serialu zostało 10 odcinków. Z kolei "Do No Harm" (11 odcinków do wyemitowania) powróci 29 czerwca.

7. Kto jeszcze w tym sezonie "Saturday Night Live"? Do końca sezonu "SNL" pozostało jeszcze kilka odcinków. Dwa ostatnie poprowadzą Kristen Wiig (gość muzyczny Vampire Weekend) i Ben Affleck (gość muzyczny Kanye West).

8. Plakaty "Raya Donovana". The Hollywood Reporter opublikował dwa plakaty "Raya Donovana" (drugi znajdziecie pod linkiem).

REKLAMA