8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Burmistrz Nowego Jorku w "The Good Wife" (zdjęcia). Fatalna oglądalność "Happy Endings". Bryan Fuller chce ściągnąć Davida Bowiego do "Hannibala". Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Gwiazdy na White House Correspondents’ Dinner. Tutaj i tutaj możecie obejrzeć, jak prezentowały się serialowe (i nie tylko) gwiazdy podczas tegorocznego Correspondents’ Dinner.

2. Fatalna oglądalność "Happy Endings". Tego serialu nic już nie uratuje - piątkowe odcinki obejrzało odpowiednio 2,22 mln/0,5 i 1,8 mln/0,6 Amerykanów.

3. Kilka zdjęć z dzisiejszego odcinka "Mad Men". Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka "The Flood" (6x05).

4. David Bowie w "Hannibalu"? Bryan Fuller już planuje 2. sezon "Hannibala" - i widzi w nim Davida Bowiego w roli wujka Hannibala Lectera. Najpierw jednak serial musiałby dostać zamówienie na 2. sezon. Fuller twierdzi, że NBC jest zadowolone z serialu, jest więc szansa na kolejny sezon.

5. Będzie serial oparty na "Dallas '63" Stephena Kinga? Studio produkcyjne J.J. Abramsa, Bad Robot, chce zrobić serial lub miniserial dla którejś z kablówek, oparty na "Dallas '63" Kinga. Książka opowiada o nauczycielu, który przenosi się w czasie do 1958 roku i próbuje zapobiec zamachowi na Kennedy'ego (1963).

6. Kolejny odcinek "Beauty and the Beast" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka "Date Night" (1x21).

7. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Supernatural". Tutaj możecie obejrzeć zdjęcia z odcinka 8x22 ("Clip Show").

8. Burmistrz Nowego Jorku w "The Good Wife". Michael Bloomberg gościł w finale "Plotkary", teraz pojawi się w finale 4. sezonu "The Good Wife". Zdjęcia pochodzą z The Hollywood Reporter.

REKLAMA