Wasze hity i kity tygodnia. Które seriale wygrały?

1 2

HITY TYGODNIA


"Gra o tron" zmiażdżyła w tym tygodniu wszystkich - miała trzy razy więcej głosów niż znajdujące się za nią "Orphan Black" i "Supernatural".

1. "Gra o tron" (3x04 - "And Now His Watch Is Ended")

Olik: Sezon prawie w połowie, a tu dopiero pierwszy naprawdę dobry odcinek. Od początku sprawy z Nieskalanymi czekałam, aż Dany przyzna się, że rozumie wszystko. Niesamowita scena. Oraz rzeź u Crastera, na którą też długo czekałam i która została zrealizowana wspaniale. Oby tak dalej!

"Supernatural" (8x20 - "Pac-Man Fever")

Karoo: Lubię powroty do starych postaci, fajnie, że poznaliśmy historię Charlie, a Dean jako starszy brat spisał się na medal. Było momentami zabawnie, momentami rozczulająco. Ogólnie cały odcinek na plus.

"Orphan Black" (1x04 - "Effects of External Conditions")

elenkaa: Kolejny klon, kolejny świetny odcinek.

"Glee" (4x20 - "Lights Out")

minnie: Czuję się, jakby wracało stare dobre "Glee". "Glee", gdzie chodziło przede wszystkim o dobrą zabawę i lekkie teen drama, a nie o ciągłe problemy. Odcinek był śmieszny w odpowiednich momentach i wzruszający w innych. Piosenki zdecydowanie na plus, szczególnie "We Will Rock You". W NY też nie było źle, dzięki Santanie. Sceny z nią były cudowne. Chcę, żeby "Glee" dalej tak wyglądało.

"Broadchurch" (1x08)

Winny: Godny finał nie odbiegający poziomem od innych odcinków.

"Bates Motel" (1x06 - "The Truth")

dako: Co za odcinek. Scenarzyści umiejętnie wodzą nas za nos i kiedy myślimy, że wszystko wiemy, okazuje się, że nic nie wiemy. Świetnie rozwija się postać Dylana, która staje się coraz istotniejsza dla całej historii.

"Castle" (5x21 - "The Squab and the Quail")

dako: Kate chroniąca miliardera i Castle szalejący z zazdrości to jest to, czego potrzeba człowiekowi po ciężkim dniu.

"Chirurdzy" (9x21 - "Sleeping Monster")

Martittas: Motyw z zakażeniem szpitalnym bardzo ciekawy, scenarzyści pokali w świetny sposób, jak różne postacie odnoszą się do tego, jak ludzka natura daje o sobie znać. Plus zawsze pewna siebie dr Miranda Bailey zapędzona w kozi róg - epizod do bólu prawdziwy!

1 2
REKLAMA