8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

John Krasinski pojawi się w "Arrested Development". Gabourey Sidibe dostała rolę w "American Horror Story". Finał "The Good Wife" z taką sobie oglądalnością. A oprócz tego "Castle", "The Big Bang Theory", "Family Guy".

1. John Krasinski pojawi się w "Arrested Development". Znany z "The Office" John Krasinski pojawi się gościnnie w nowym sezonie "Arrested Development", który będzie miał premierę 26 maja. Szczegóły dotyczące jego roli nie zostały podane.

2. Gabourey Sidibe w "American Horror Story". Znana z "The Big C" i z filmu "Precious" Gabourey Sidibe dostała rolę w "American Horror Story: Coven". Ryan Murphy, który to ogłosił na Twitterze, nie napisał, kogo zagra aktorka.

3. Kilka zdjęć z finału sezonu "The Big Bang Theory". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka "The Bon Voyage Reaction" (6x24), czyli finału 6. sezonu "TBBT".

4. Michelle Dockery w "Family Guyu". Znana z "Downton Abbey" Michelle Dockery wystąpi gościnnie w przyszłym sezonie "Family Guya" jako brytyjska arystokratka.

5. Neil Patrick Harris na Instagramie. Znany z "How I Met Your Mother" aktor założył konto na Instagramie. Na razie wrzucił rodzinne zdjęcia - z dziećmi i partnerem życiowym, Davidem Burtką. Na jednym z nich panowie są przebrani za Sherlocka i Watsona.

6. "The Good Wife" z niewielkim wzrostem w finale. 9,01 mln/1,6 - taką oglądalność miał tegoroczny finał "The Good Wife". Tymczasem wzrost zaliczyło "Revenge" (5,93 mln/1,7).

7. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Bates Motel". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka "The Man in Number 9" (1x07).

8. Finał sezonu "Castle" na zdjęciach. Zdjęcia i trochę spoilerów z tegorocznego finału "Castle" (5x24 - "Watershed") znajdziecie tutaj.

REKLAMA