9 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Hannibal" (Fot. NBC)

"Hannibal" (Fot. NBC)

W Salt Lake City nie zobaczą więcej "Hannibala". Tyler Blackburn przechodzi z "Pretty Little Liars" do "Ravenswood". "Dallas" dostaje zamówienie na 3. sezon. "Orange Is the New Black" Jenji Kohan z datą premiery. Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. W Salt Lake City nie zobaczą więcej "Hannibala". Partner NBC z Salt Lake City, KSL, nie będzie emitować "Hannibala" ze względu na przemoc. NBC od dawna ma z tą stacją kłopoty - wcześniej nie chciała m.in. "The New Normal" i "The Playboy Club".

2. Co w finale "Glee"? Finałowy odcinek 4. sezonu "Glee", "All or Nothing", FOX pokaże 9 maja. Tutaj zobaczycie zdjęcia z tego odcinka (plus kilka fotek z "Wonder-ful").

3. Tyler Blackburn w "Ravenswood". Tyler Blackburn, czyli serialowy Caleb z "Pretty Little Liars", przechodzi jesienią do spin-offa tego serialu, "Ravenswood".

4. Obsada "Family Tools" na zdjęciach. Dziś startuje w ABC komedia "Family Tools", opowiadająca o facecie, który zmuszony jest przejąć po ojcu biznes i zostać złotą rączką. Tutaj znajdziecie zdjęcia obsady.

5. "Dallas" dostaje 3. sezon. Stacja TNT zamówiła 3. sezon "Dallas", który będzie liczył 15 odcinków i wystartuje na początku 2014 roku. Nie wiadomo na razie, co z "Southland" i "Monday Mornings" - Deadline jednak pisze, że nie ma co się spodziewać zamówienia na kolejny sezon dla żadnego z nich.

6. Niezła oglądalność finału "The Following", słabsza - "Kości". Finał 1. sezonu "The Following" obejrzało 7,82 mln/2,7 widzów, a Kości - 7,36 mln/2,1. Oba seriale zyskały widzów podczas finałów, ale "The Following" wypadło lepiej.

7. "Gra o tron" i "Veep" z nowymi rekordami. 5,3 mln Amerykanów - najwięcej w historii serialu - obejrzało najnowszy odcinek "Gry o tron". Rekordową oglądalność miał też w ostatnią niedzielę "Veep" - 1,3 mln.

8. Kolejny serial Netfliksa z datą premiery. 11 lipca Netflix wrzuci do sieci 1. sezon "Orange Is the New Black", nowego serialu twórczyni "Trawki", Jenji Kohan. Główną bohaterką serialu jest pochodząca z Brooklynu Piper (Taylor Schilling), której długi związek z dilerką narkotyków skończył się jej aresztowaniem i wsadzeniem na długie lata do więzienia. W serialu występują też Laura Prepon i Jason Biggs.

9. Obsada "Graceland" na plakacie. TV Guide prezentuje plakat promujący "Graceland", nowy serial USA Network, który startuje 6 czerwca.

REKLAMA