10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Fot. HBO

Fot. HBO

"Veep" z 3. sezonem, a "Rectify" z 2. sezonem. "Grimm" z wyższą oglądalnością we wtorek. Danny Pudi w "Royal Pains". A oprócz tego mnóstwo zdjęć z finałów różnych seriali.

1. "Veep" z 3. sezonem. HBO zamówiło 3. sezon komedii "Veep". Będzie liczył 10 odcinków, które zobaczymy w 2014 roku.

2. "Rectify" z 2. sezonem. Sundance Channel zamówił 10-odcinkowy 2. sezon "Rectify". Emisja przewidziana jest na 2014 rok.

3. "Grimm" z wyższą oglądalnością we wtorek. 5,77 mln/1,9 Amerykanów obejrzało najnowszy odcinek "Grimma", wyemitowany we wtorek po "The Voice". Pytanie, czy przeniesienie serialu na wtorek będzie się opłacało NBC także na dłuższą metę.

4. Kolejny odcinek "Da Vinci's Demons" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka "The Magician" (1x04).

5. Zdjęcia z finału "The Office". Tutaj możecie obejrzeć kilka zdjęć z ostatniego odcinka "The Office", który NBC pokaże 16 maja.

6. Zdjęcia z finału "Parks and Recreation". Już dziś NBC pokaże odcinek "Are You Better Off?", czyli tegoroczny finał "Parks & Rec". Zdjęcia zobaczycie tutaj.

7. Danny Pudi w "Royal Pains". Znany z "Community" Danny Pudi pojawi się gościnnie w 5. sezonie "Royal Pains", który rusza 12 czerwca. Zagra radiowca, który traci głos i w związku z tym pojawia się w HankMed.

8. Taylor Swift w finale "New Girl". W finale 2. sezonu "New Girl" (2x25 - "Elaine’s Big Day") pojawi się Taylor Swift. EW opublikował jej pierwsze zdjęcie. A wszystkie zdjęcia promujące ten odcinek znajdziecie tutaj.

9. Finał "90210" na zdjęciach. Tutaj zobaczycie zdjęcia z finałowego odcinka "90210", który CW pokaże 13 maja.

10. Pokojówki z "Devious Maids" na plakacie. Huffington Post opublikował plakat promocyjny "Devious Maids". Tutaj z kolei znajdziecie nowe zdjęcia obsady. Serial startuje 23 czerwca.

REKLAMA