9 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Orphan Black" (Fot. BBC America)

"Orphan Black" (Fot. BBC America)

"Orphan Black" z 2. sezonem. Słaby debiut "Family Tools". Emilia Clarke w "Futuramie". Plakat na 4. sezon "Rizzoli and Isles". A oprócz tego "Mad Men", "Downton Abbey", "Save Me".

1. "Orphan Black" z 2. sezonem. Stacja BBC America zamówiła 2. sezon "Orphan Black". Serial powróci z kolejnymi 10 odcinkami w 2014 roku.

2. Słaby debiut "Family Tools". W środę zadebiutował w ABC nowy serial komediowy, "Family Tools". I raczej nie będzie to hit - pierwszy odcinek obejrzało 5,79 mln/1,5 Amerykanów. Przyzwoicie znów wypadło "How To Live With Your Parents" (6,2 mln/2,1), ale to oczywiście zasługa emisji po "Modern Family" (9,64 mln/3,6).

3. Kilka zdjęć z kolejnego odcinka "Mad Men". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka "For Immediate Release" (6x06).

4. Emilia Clarke w "Futuramie". Znana z "Gry o tron" Emilia Clarke podłoży głos komuś ważnemu dla Zoidberga w przedostatnim odcinku "Futuramy". Więcej spoilerów pod linkiem.

5. Plakat na 4. sezon "Rizzoli and Isles". TVLine opublikował plakat promujący 4. sezon "Rizzoli and Isles", który startuje 25 czerwca.

6. Dwayne Johnson w serialu HBO. Dwayne "The Rock" Johnson zagra główną rolę w nowym serialu HBO, którego producentami wykonawczymi są, oprócz niego, Mark Wahlberg, Steve Levinson i Peter Berg. Serial będzie komediodramatem, opowiadającym o życiu emerytowanych atletów.

7. Gary Carr w "Downton Abbey". W 4. sezonie "Downton Abbey" pojawi się pierwsza czarnoskóra postać - muzyk jazzowy, którego zagra Gary Carr.

8. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Supernatural". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka "Sacrifice" (8x23).

9. Pilot "Save Me" na zdjęciach. Tutaj możecie obejrzeć zdjęcia z pilota "Save Me", komedii NBC z Anne Heche w roli głównej, która będzie w letniej ramówce.

REKLAMA