7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Happy Endings" ze wzrostem na koniec. Mnóstwo zdjęć i plakat promujących nowy sezon "Falling Skies". J.J. Abrams na planie "Downton Abbey". A oprócz tego "Girls", "Once Upon a Time", "Continuum".

1. "Happy Endings" ze wzrostem na koniec. Ale nie był to zbyt duży wzrost. Dwa ostatnie odcinki 3. sezonu "Happy Endings" obejrzało odpowiednio 2,72 mln/0,8 i 2,13 mln/0,7 Amerykanów.

2. Jak "ćwiczy" Allison Williams. W serwisie BuzzFeed znajdziecie ciekawe zakulisowe zdjęcia, pokazujące, jak gwiazda "Girls" robi na planie tego serialu podciągnięcia z dużą pomocą dwóch panów. Nie wszystko, co widzimy na ekranie, jest tym, czym się wydaje.

3. Zdjęcia i plakat z 3. sezonu "Falling Skies". 9 czerwca powraca z 3. sezonem "Falling Skies". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 3x01 ("On Thin Ice"), a tutaj - 3x02 ("Collateral Damage"). Poza tym mamy jeszcze plakat.

4. Sarah Silverman dostaje HBO comedy special. Sarah Silverman po raz pierwszy zrobi komediowy występ dla HBO, który zostanie wyemitowany jesienią.

5. Dzisiejszy odcinek "Once Upon a Time" na zdjęciach. Tutaj możecie obejrzeć zdjęcia z dzisiejszego odcinka "Once Upon a Time" ("Second Star to the Right" - 2x21).

6. Zdjęcia z dzisiejszego odcinka "Continuum". Jeśli jesteście ciekawi, co wydarzy się w dzisiejszym odcinku "Continuum" (2x03 - "Second Thoughts"), zajrzyjcie tutaj.

7. J.J. Abrams na planie "Downton Abbey". Abrams wpadł ostatnio na plan "Downton Abbey", gdzie spotkał Phyllis Logan (pani Hughes) i pomógł zrobić ciasto.

REKLAMA