7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Twórczyni "The Killing" znów składa obietnice. Hilary Duff uwodzi w finale "Dwóch i pół". Anne Heche zachęca na plakatach do oglądania "Save Me". Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Twórczyni "The Killing" znów składa obietnice. Veena Sud w trakcie 1. sezonu "The Killing" obiecywała, że rozwiązanie tajemnicy morderstwa Rosie Larsen będzie w finale sezonu. Okazało się, że zamiast rozwiązania widzowie dostali cliffhanger. To małe kłamstewko miało wielkie konsekwencje, ale na szczęście "The Killing" powraca z 3. sezonem. I twórczyni serialu znów obiecuje, że w finale sezonu poznamy rozwiązanie sprawy.

2. Hilary Duff w finale "Dwóch i pół". W finale 10. sezonu "Dwóch i pół" pojawi się Hilary Duff. E! Online opublikowało zdjęcia z odcinka, z których wynika, że Walden pójdzie z Hilary na randkę. Ale finał będzie dość zaskakujący. Uwaga, pod linkiem jest więcej spoilerów.

3. A&E zamawia komedię. Stacja A&E zamówiła pilot swojej pierwszej komedii - "Whitey". Jego autorką jest Leslie Greif, producentka "Hatfields and McCoys". Główną rolę, Guya "Whitey" White'a zagra David Koechner ("The Office"). Whitey jest inteligentnym, ale sfrustrowanym konserwatystą po 40-tce, który nie może zrozumieć, jak zmienia się system wartości cenionych przez naród. Bohater skończył szkołę, ożenił się ze szkolną miłością, całe życie pracował w fabryce, a teraz go zwalniają. I teraz musi zadać sobie pytanie, co dalej.

4. Zdjęcia z powrotu "Rookie Blue". 23 maja wraca "Rookie Blue". Tutaj znajdziecie zdjęcia z premierowego odcinka, zatytułowanego "Surprises".

5. Kolejny odcinek "New Girl" na zdjęciach. Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 2x24 ("Winston’s Birthday").

6. Mnóstwo zdjęć obsady "Teen Wolf". Tutaj możecie zobaczyć zdjęcia obsady "Teen Wolf" na 3. sezon.

7. Anne Heche na plakatach "Save Me". Serial o kobiecie, która wierzy, że zamieszkał w niej Bóg, startuje 23 maja. Spoiler TV prezentuje plakaty promocyjne.

REKLAMA