10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Nowe wieści na temat Steve'a Carella i finału "The Office". "Wilfred" wróci w czerwcu, tym razem bez "Louiego". Dwójka aktorów dołącza do obsady "Ravenswood". A oprócz tego "Mentalista", "Falling Skies", "Gra o tron".

1. Steve Carell jednak wróci w finale "The Office"? Uff... tę informację podawaliśmy już chyba z pięć razy, za każdym razem sobie zaprzeczając. Miejmy nadzieję, że tym razem to już ostateczna wersja: Michael Ausiello donosi, że Steve Carell pojawi się w finale "The Office". Przy czym tak twierdzą jego źródła, oficjalnego potwierdzenia niestety nie ma.

2. "Wilfred" wraca w czerwcu. 20 czerwca wraca z 3. sezonem "Wilfred", niestety w tym roku nie będzie towarzyszył mu "Louie".

3. Dwójka aktorów dołącza do obsady "Ravenswood". Do obsady spin-offa "Pretty Little Liars" dołączyli Brett Dier i Elizabeth Whitson. Zagrają bliźnięta Abela i Olivię, których poznamy w halloweenowym odcinku "PLL", emitowanym tuż przed pilotem "Ravenswood".

4. "Mentalista" z niewielkim wzrostem w finale. W niedzielę wysłaliśmy na wakacje "Mentalistę". Ostatni odcinek przed przerwą widziało 9,17 mln/1,7 Amerykanów, co oznacza, że serialowi troszkę urosło. Z niewielkimi wzrostami też "Once Upon a Time" (7,39 mln/2,2) i "Zemsta" (6,23 mln/1,8).

5. Jane Levy się rozwodzi. Wiedzieliście, że Jane Levy z "Suburgatory" ma męża? Otóż miała. Wyszła za mąż w 2011 roku (o czym media nie miały pojęcia), a teraz się rozwodzi. Gdybyście mieli wątpliwości - nie, Jane już nie jest nastolatką. Ma 23 lata.

6. Maisie Williams i miniaturowa Arya. Która fajniejsza?

7. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Smash". Tutaj zobaczycie zdjęcia z odcinka 2x15 ("The Transfer").

8. Obsada "The Goodwin Games" na zdjęciach. FOX nieładnie potraktował w tym sezonie "The Goodwin Games", przenosząc premierę serialu na drugą połowę maja. Jeśli mimo to chcecie serial z Becki Newton w roli głównej oglądać, tutaj zapoznacie się z obsadą.

9. Zdjęcia z finału sezonu "2 Broke Girls". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka "And the Window of Opportunity" (2x24), którym zakończy się 2. sezon "2BG".

10. Kolejne plakaty promocyjne "Falling Skies". Więcej znajdziecie tutaj.

REKLAMA