10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Wydłużony finał "The Office". "Black Sails" z premierą w styczniu. Linden i Holder na nowym plakacie promującym 3. sezon "The Killing". Pierwsze wieści na temat zamówień na przyszły sezon. A oprócz tego "The Borgias", "Pamiętniki wampirów", "How I Met Your Mother".

1. . NBC wydłużyło o 15 minut finał "The Office", składającego się z odcinka wspomnieniowego i właściwego odcinka finałowego.

2. "Gra o tron" z nowym rekordem. Oglądalność "Gry o tron" rośnie z tygodnia na tydzień. Najnowszy odcinek obejrzało w USA 5,5 mln widzów w czasie pierwszej emisji i 6,8 mln w ciągu całego wieczoru.

3. "Black Sails" z premierą w styczniu. Starz robi nowy serial o piratach, którego producentem wykonawczym jest Michael Bay. Serial ma być swego rodzaju prologiem do wydarzeń opisanych w książce "Wyspa skarbów" Roberta Louisa Stevensona. Głównym bohaterem jest kapitan Flint (Toby Stephens), który musi ze swoimi ludźmi bronić New Providence przed zniszczeniem. W serialu występują także Tom Hopper, Jessica Parker Kennedy, Hannah New, Luke Arnold. 1. sezon będzie liczył 8 odcinków. Premiera przewidziana jest na styczeń, a plakat promocyjny, który właśnie pokazała stacja Starz, wygląda całkiem, całkiem.

4. "The Americans" awansuje dwie aktorki. Stacja FX ogłosiła, że Alison Wright (Martha) i Annet Mahendru (Nina) będą w 2. sezonie w stałej obsadzie serialu. Do stałej obsady wcześniej dołączyła Susan Misner (żona Stana, Sandra).

5. "The Borgias" nie dostanie 4. sezonu? Deadline pisze, że bardzo możliwe, iż "The Borgias" nie dostanie 4. sezonu, ale będzie dwugodzinny film, który zakończy wszystkie wątki.

6. Które piloty mają szansę na zamówienie? The Hollywood Reporter podaje tytuły 10 pilotów, które mają szansę dostać zamówienie w najbliższych dniach. Deadline donosi z kolei, że już dziś powinna dostać zamówienie komedia "Mom" Chucka Lorrego, z Anną Faris i Allison Janney w rolach głównych.

7. Zdjęcie z 3. sezonu "The Killing". TVLine opublikowało foto promujące 3. sezon "The Killing", który startuje 2 czerwca. Na zdjęciu są Mireille Enos i Joel Kinnaman, a także nowi w obsadzie Cate Sproule, Max Fowler, Julia Sarah Stone i Bex Taylor Klaus, którzy grają nastolatków z ulicy.

8. Kilka zdjęć z czwartkowego odcinka "Pamiętników wampirów". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 4x22, który nosi tytuł "The Walking Dead".

9. "How I Met Your Mother" z najsłabszą oglądalnością w sezonie. Tuż przed tym jak mamy poznać matkę, amerykańska publiczność odwróciła się od "HIMYM". Najnowszy odcinek obejrzało 6,94 mln/2,6 Amerykanów. Ze wzrostami "Hawaii Five-0" (7,82 mln/1,9) i "Revolution" (6,35 mln/2,1).

10. Krótsze serie nowych seriali w przyszłym sezonie? Deadline informuje, że stacje ogólnodostępne w USA rozważają zamówienie na przyszły sezon krótszych serii, w stylu kablówek. Takie zamówienia mają dostać m.in. "Gothica" i spin-off "Once Upon a Time" ABC, a także "Sleepy Hollow" FOX-a i "Hostages" CBS. Krótkie pierwsze sezony, bez możliwości wydłużenia, dostanie też prawdopodobnie większość nowych seriali CW.

REKLAMA