8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

Kim Dickens w 6. sezonie "Sons of Anarchy". Pierwsze zdjęcie z 4. sezonu "The Walking Dead". 13 nowych odcinków "24 godzin". Problemy amerykańskich stacji z komediami. Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Kim Dickens w 6. sezonie "Sons of Anarchy". Znana m.in. z "Treme" Kim Dickens dołączyła do obsady "Sons of Anarchy" na 6. sezon jako uwodzicielska i jednocześnie zachowująca się jak matka madame Colette Jane. Produkcja 6. sezonu zaczyna się w przyszłym tygodniu.

2. "The Neighbors" z zamówieniem na 22 odcinki. To spora niespodzianka: ABC nie tylko zamówiło 2. sezon "The Neighbors", ale też będzie on liczył aż 22 odcinki.

3. Problemy z komediami. Deadline analizuje, czemu stacje ogólnodostępne w tym roku zamówiły już 19 komedii - i wygląda na to, że to jeszcze nie koniec zamówień. W skrócie - w tym sezonie przetrwały tylko dwie komedie: notujący kiepskie wyniki "The Mindy Project" i zmiażdżone przez krytyków "The Neighbors". A ponieważ stare dobre seriale się kończą, stacje szukają trochę na oślep czegoś nowego, co chwyci.

4. "The Advocates" ma jeszcze szansę. CBS nie chce zamawiać "The Advocates" z Mandy Moore, ale będą jeszcze próby sprzedania projektu innym stacjom. Serial ma opowiadać o prawniczce i byłym przekręciarzu, którzy razem bronią słabszych.

5. Kolejny odcinek "Mad Men" na zdjęciach. Przed nami odcinek "Man with a Plan" (6x07), zdjęcia z niego zobaczycie tutaj.

6. "24 godziny" wrócą z 13 odcinkami? EW donosi, że nowy sezon "24 godzin", o którego zamówieniu myśli FOX, miałby liczyć 13 odcinków.

7. Finał 1. sezonu "Elementary" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie mnóstwo zdjęć z finału 1. sezonu "Elementary".

8. Rick i zombie na zdjęciu z 4. sezonu "The Walking Dead". W zeszłym tygodniu w Atlancie ruszyła produkcja 4. sezonu "TWD". TVLine publikuje pierwsze zdjęcie.