Wasze hity i kity tygodnia. Które seriale wygrały?

1 2

HITY TYGODNIA

W tym tygodniu do Waszych łask wróciły "Pamiętniki wampirów", które zdecydowanie wygrały ranking hitów. A zaraz za nimi "Chirurdzy" i "Hart of Dixie". Do hitów załapała się nawet "Gra o tron", o którą do ostatniej chwili toczyły się ciężkie boje.

1. "Pamiętniki wampirów" (4x22 - "The Walking Dead")

Freak: Nie był to finał, ale na pewno pierwszy odcinek od daaaaaawna, który oglądałam ciągiem. Powrót Alarica, Lexi, Jeremy'ego to było to, czego serial potrzebował, a na przyjaźń Damona i Alarica oraz Stefana i Lexi zawsze miło popatrzeć. No i świetnie pokazane, jak bardzo Elenie zależy na Jeremym. Dla mnie jeden z najlepszych odcinków sezonu.

2. "Chirurdzy" (9x23 - "Readiness is All")

Mamoniara: Oryginalne oświadczyny Michaela, kuszenie Arizony, wściekła Meredith i potencjalnie wybuchowa sala operacyjna to coś, do czego Shonda Rhimes zdążyła nas już przyzwyczaić w ciągu 9 sezonów. W tym odcinku i całym serialu jest jednak coś, co sprawia, że widzom się to podoba i dalej chcą to oglądać. Cóż mogę powiedzieć, jestem zdecydowanie jednym z tych widzów.

3. "Hart of Dixie" (2x22 - "On the Road Again")

123321: Bardzo dobre zakończenie świetnego sezonu, myślę że powrót Zoe po wakacjach w Nowym Jorku będzie świetny w końcu w tym czasie na pewno wiele się zmieni. Fajnie otwarte nowe wątki zapowiadają ciekawy 3 sezon. Akcja z Lavonem i aligatorem cudowna. Ekipa mistrzów tak samo. Już nie mogę się doczekać powrotu.

"The Big Bang Theory" (6x23 - "The Love Spell Potential")

GoMi: Troszkę się zawiodłam, że dziewczyny jednak nie pojechały do Vegas. Ale gra w D&D i Howard naśladujący głosy znanych aktorów wiele wynagrodziły. Poza tym lubię wątek Sheldona i Amy. A zakochany Raj jest taaaki uroczy.

"Orphan Black" (1x06 - "Variations Under Domestication")

Koral: Impreza trzymająca w napięciu i nieprzewidywalne zwroty akcji! Scena w garażu po prostu majstersztyk! Coraz bardziej też zaczynają mnie interesować losy nie tylko Sary, ale też Cosimy i Alison.

"Mad Men" (6x06 - "For Immediate Release")

d.: Panie i Panowie, rozkręcamy się! Wreszcie poza rewelacyjnymi postaciami, atmosferą i złożonymi problemami emocjonalnymi dostaliśmy odcinek, gdzie wszystko ruszyło z kopyta. Niespodziewane połączenie agencji (najbardziej chyba dla Peggy) wprowadzi znowu trochę świeżości. Ponadto bardzo podobało mi się rozwiązanie kwestii Jaguara - Don samodzielnie porzucający klienta, którego nie mógł znieść za to, jak wykorzystał Joan i w końcu rozgoryczona i wściekła na Drapera Joan, gdy okazuje się, że jej "wysiłki" i upokorzenie poszły właściwie na marne.

"Supernatural" (8x22 - "Clip Show")

Koślawa: Wreszcie się dzieje! Akcja, Crowley coś kombinuje, ręka nie z tego świata, Cass wziął się do roboty, azjatyckie piękności i byłe, martwe dziewczyny Samiego!

"Mentalista" (5x22 - "Red John's Rules")

wiki777: Finał inny niż poprzednie, akcja toczyła się w spokojnym tempie, Patrick nie gonił tak szalenie za Red Johnem i było znacznie więcej humoru. Jednak jest to odcinek, który wiele zmienił w relacjach PJ-RJ i stanowi wspaniały wstęp do kolejnego sezonu. Serial zalicza restart, tak jak w przypadku "The Good Wife". Zmiana reguł daje nadzieję, że dzięki temu serial złapie ponownie wiatr w żagle i odnowi to nieco wypaloną formułę.

"Gra o tron" (3x06 - "The Climb")

VisitorQ: Bo wspinaczka to jedyne co jest, wspinaczka tego serialu po szczeblach kolejnych fantastycznych scen, postaci i wydarzeń. Wspinaczka na sam szczyt.

"90210" (5x21 - "Scandal Royale")

maturzystka: Cały sezon był, powiedzmy szczerze, beznadziejny. A ten odcinek? Po prostu mega. W końcu coś się zaczęło dziać: strata dziecka Silver, Annie wyjeżdza, Naomi robi coś dla kogoś, a nie dla siebie i zakończenie z dreszczykiem emocji. Aż jestem ciekawa, co z Adrianną i pierwszy raz w tym sezonie chce już zobaczyć następny odcinek.

1 2
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
REKLAMA