10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Kolejne zamówienia stacji CBS. Identyfikatory agentów S.H.I.E.L.D. z nowego serialu ABC. Plakat "Coppera" na 2. sezon. Nagrody BAFTA rozdane, Olivia Colman wielką zwyciężczynią. Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. CBS zamawia "Reckless". Stacja CBS zamówiła kolejną nowość: dramat prawniczy "Reckless", opowiadający o dwójce prawników. Rzecz dzieje się w Charleston w Karolinie Południowej, on pochodzi z Północy, ona z Południa, żadne nie chce się przyznać, że żywi uczucie w stosunku do drugiego. I oczywiście znajdują się po dwóch stronach barykady, kiedy policją wstrząsa seksafera. W obsadzie znajdują się: Cam Gidandet, Anna Wood, Shawn Hatosy, Gregory Harrison, Adam Rodriguez, Kim Wayans, Georgina Haig; jedną z twórczyń jest Catherine Hardwicke ("Zmierzch").

2. Seth Meyers przejmie "Late Night". Szykują się przetasowania w NBC: Seth Meyers przejmie od Jimmy'ego Fallona "Late Night", a Fallon zastąpi Jaya Leno w roli gospodarza "Tonight".

3. Identyfikatory agentów S.H.I.E.L.D. Ruszyła już machina promocyjna "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.". Serwis io9 zaprezentował identyfikatory bohaterów, jest też logo oraz pierwsze materiały wideo.

4. CBS zamawia "Friends with Better Lives". Stacja CBS zdecydowała się jeszcze zamówić komedię "Friends with Better Lives" o grupie przyjaciół po 30-tce, z których każdy uważa, że pozostali mają lepiej w życiu. W obsadzie: James Van Der Beek, Brooklyn Decker, Rick Donald, Kevin Connolly, Zoe Lister Jones, Majandra Delfino.

5. Nagrody BAFTA rozdane. Wielką zwyciężczynią jest Olivia Colman, która dostała nagrody dla najlepszej aktorki i najlepszej aktorki drugoplanowej za "Twenty Twelve i "Accused - Mo's Story". Za najlepszy serial zagraniczny Brytyjczycy uznali "Girls". Tutaj jest pełna lista zwycięzców i nominowanych.

6. Bananowy biznes Bluthów w podróży. Netflix wysłał Banana Stand z "Arrested Development" w podróż. Więcej zdjęć tutaj.

7. "The It Crowd" wróci z odcinkiem specjalnym. Zapomniany news z zeszłego tygodnia: "The IT Crowd" jeszcze powróci z 40-minutowym odcinkiem specjalnym, które zamknie wszystkie wątki. Graham Linehan napisał już scenariusz, teraz czekamy, aż aktorzy będą mieli czas.

8. Finał sezonu "Nikity" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka "Til Death Do Us Part" (3x22), czyli finału 3. sezonu "Nikity".

9. Zdjęcia z finału sezonu "Chicago Fire". Tutaj z kolei są zdjęcia z odcinka "A Hell of a Ride" (1x24) - finału 1. serii "Chicago Fire".

10. Plakat "Coppera" na 2. sezon. EW opublikował plakat promujący 2. sezon "Coppera". Serial wraca 23 czerwca.

REKLAMA