FOX przedstawił ramówkę na sezon 2013/2014

"Kości" (Fot. FOX)

"Kości" (Fot. FOX)

Po NBC czas na ramówkę FOX-a. Jest kilka zmian i przynajmniej jedno porządne zaskoczenie, dotyczące "Kości". AKTUALIZACJA: Pojawiła się też informacja o zamówieniu nowego sezonu "24 godzin". To już oficjalne!

Wczoraj ramówkę ogłosiła stacja NBC, dziś przyszedł czas na FOX. Największe zaskoczenie? Przeniesienie na piątek "Kości" - premiera będzie jeszcze w poniedziałek, ale w trakcie sezonu serial zostanie zastąpiony przez nowość "Almost Human" i przesunięty na piątek. Również w piątki FOX zamierza emitować komedie "Raising Hope" i nowość "Enlisted".

W poniedziałki o godz. 21:00 Amerykanie będą oglądać nowy serial "Sleepy Hollow", we wtorki do "New Girl" i "The Mindy Project" dołączą dwie nowe komedie - "Dads" i "Brooklyn Nine-Nine". "New Girl" spotka w tym roku duże wyróżnienie - wraz z jedną z nowych komedii zostanie pokazana po finale Super Bowl XLVII w niedzielę 2 lutego.

Jesienią w czwartki o 21:00 będziemy oglądać "Glee", a w midseason slot przejmie nowy serial "Rake". Niedziele bez zmian.

Na midseason (na razie bez miejsca w ramówce) przeniesiono nowości: "Gang Related", "Surviving Jack", "Us and Them" i animowany serial "Murder Police".

Poniedziałek
20:00 - "Bones" (jesień)/"Almost Human" (nowość; późna jesień)
21:00 - "Sleepy Hollow" (nowość; jesień), "The Following" (midseason)

Wtorek
20:00 - "Dads" (nowość)
20:30 - "Brooklyn Nine-Nine" (nowość)
21:00 - "New Girl"
21:30 - "The Mindy Project"

Środa
20:00 - "The X Factor" (jesień)/"American Idol" (midseason)

Czwartek
20:00 - "The X Factor" Results (jesień)/"American Idol" Results (midseason)
21:00 - "Glee" (jesień)/"Rake" (midseason)

Piątek
20:00 - "Bones (późna jesień)
21:00 - "Raising Hope" i nowość "Enlisted" (późna jesień)

Niedziela
20:00 - "The Simpsons"
20:30 - "Bob’s Burgers"
21:00 - "Family Guy"
21:30 - "American Dad"

I jeszcze dla porządku tytuły seriali, które nie wrócą: "Ben and Kate", "The Mob Doctor", "Fringe" i "Touch". Krótkie opisy tegorocznych nowości FOX-a znajdziecie tutaj.

Na koniec jeszcze jedna ważna wiadomość od FOX-a: "24 godziny" wrócą w maju 2014 z 12 odcinkami. Nowy sezon będzie się nazywał "24: Live Another Day".