10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Revenge" (Fot. ABC)

"Revenge" (Fot. ABC)

Spadek oglądalności w finale "Revenge". FOX zamawia jeszcze jeden serial, trochę przypominający "Twin Peaks". HBO jednak zamawia "Criminal Justice" z Jamesem Gandolfinim. Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Spadek oglądalności w finale "Revenge". ABC może jeszcze pożałować zamówienia 3. sezonu "Revenge" - w finale sezonu oglądalność spadła do 6,04 mln/1,6 (tydzień temu było 1,8). "Once Upon a Time" z taką samą oglądalnością w demo co tydzień temu - 7,22 mln/2,2.

2. FOX zamawia na 2014 rok "Wayward Pines". W maju przyszłego roku wrócą "24 godziny", wtedy też premierę będzie miał nowy serial "Wayward Pines", którego twórcą jest M. Night Shyamalan ("Szósty zmysł", "Osada"). Oparty na książce "Pines" Blake'a Croucha serial ma być thrillerem, w którym nic nie jest takie, jakim się wydaje. Do miasteczka Wayward Pines w Idaho przybywa agent Secret Service Ethan Burke (w tej roli Matt Dillon), po to by odnaleźć dwóch zaginionych agentów federalnych. Ale zamiast odpowiedzi znajduje tylko więcej pytań.

3. Nowe komedie FOX-a dostały zamówienie na 13 odcinków. "Brooklyn Nine-Nine", "Surviving Jack", "Enlisted" i "Us and Them" dostały od FOX-a zamówienie na 13 odcinków każdy.

4. HBO jednak zamawia "Criminal Justice". James Gandolfini jednak wróci do HBO. Stacja miała zrezygnować z projektu "Criminal Justice", którego twórcami są Steven Zaillian ("Moneyball", "Lista Schindlera") i Richard Price" ("Kolor pieniędzy"), ale zmieniła zdanie i zamówiła krótszą serię, składającą się z siedmiu odcinków. Serial oparty będzie na produkcji BBC i opowiadać będzie o ludziach oskarżonych o morderstwo. Znany z "Rodziny Soprano" Gandolfini zagra Jacka Stone'a, prawnika, który będzie reprezentował taksówkarza pakistańskiego pochodzenia, oskarżonego o zabicie dziewczyny. To właśnie na tym morderstwie skupi się akcja 1. serii. Jeśli będą kolejne sezony, zobaczymy w nich kolejne sprawy.

5. Plakat na 4. sezon "Covert Affairs". A na nim zwielokrotniona główna bohaterka.

6. Amy Poehler o tym, kto w "Parks and Rec" będzie miał dziecko. Aktorka praktycznie zdradziła, jaki finał będzie miał główny cliffhanger 5. sezonu. Jeśli szukacie potwierdzenia, że mieliście rację, klikajcie śmiało. Jeśli nie, potraktujcie link jak duży spoiler.

7. Gwiazda "Glee" w bikini. Huffington Post publikuje fotkę Nayi Rivery w bikini. I jest to naprawdę fajna fotka. A przy okazji: Naya ma chłopaka.

8. Barbara Walters planuje przejść na emeryturę. TVLine donosi, że przyszłego lata zamierza przejść na emeryturę jedna z najważniejszych kobiet amerykańskiej telewizji, Barbara Walters.

9. "Melissa and Joey" i "Baby Daddy" na zdjęciach. Już wkrótce wracają letnie komedie ABC Family. Tutaj znajdziecie zdjęcia z powrotu "Baby Daddy", a tutaj - "Melissa and Joey".

10. Jeszcze jeden plakat "Falling Skies". Serial wraca z 3. sezonem 9 czerwca, a tymczasem możemy cieszyć się kolejnym plakatem.

REKLAMA