7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"True Blood" (Fot. HBO)

"True Blood" (Fot. HBO)

Wciąż nie wiadomo, co dalej z "Hannibalem". Sarah Shahi w stałej obsadzie "Person of Interest". HBO prezentuje plakat na 6. sezon "True Blood". Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Co dalej z "Hannibalem"? Oficjalnie NBC nie podjęło jeszcze decyzji, czy będzie 2. sezon "Hannibala". Nieoficjalnie Deadline donosi, że serialem zainteresowała się już przynajmniej jedna kablówka, o jego uratowaniu myśli też Amazon.

2. Sarah Shahi w stałej obsadzie "Person of Interest". Sarah Shahi, która gra agentkę Samanthę Shaw, została awansowana i w 3. sezonie będzie w stałej obsadzie "Person of Interest".

3. Kristen Wiig w "Simpsonach". Jesienią w "Simpsonach pojawi się Kristen Wiig. Użyczy głosu agentce FBI w odcinku "Homerland".

4. Bill Hader opuszcza "Saturday Night Live". "To była trudna decyzja, ale kiedyś to się musiało stać" - oznajmił Bill Hader, ogłaszając, że odchodzi z "Saturday Night Live". Po tym sezonie "SNL" opuści też Seth Meyers, a możliwe, że szykują się jeszcze kolejne odejścia.

5. Plakat na 6. sezon "True Blood". "Nikt nie żyje wiecznie" - głosi hasło na plakacie 6. sezonu "True Blood". Z kolei tutaj i tutaj znajdziecie zdjęcia promocyjne. Już je prezentowaliśmy, tylko wtedy nie wiedzieliśmy, z których odcinków pochodzą. Serial wraca 16 czerwca.

6. Kolejny odcinek "Orphan Black" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka "Entangled Bank" (1x08).

7. Morena Baccarin w ciąży. Morena Baccarin i jej mąż spodziewają się pierwszego dziecka.