8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Carrie Diaries" (Fot. CW)

"The Carrie Diaries" (Fot. CW)

Nie będzie serialowego "Zombielandu". Szykują się kolejne odejścia z "Saturday Night Live". W 2. sezonie "The Carrie Diaries" poznamy ważną postać. Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Nie będzie serialowego "Zombielandu". Rhett Rheese, twórca serialowego "Zombielandu", napisał na Twitterze, że produkcja nie będzie kontynuowana. I dodał, że nie rozumie, czemu fani filmowego "Zombielandu" tak znienawidzili pilot serialu. W najbliższych dniach Amazon ma ogłosić, które seriale zamówi.

2. "Warehouse 13" z finałowym sezonem. "Warehouse 13" dostał zamówienie na 5. sezon, który będzie już ostatni. Ma składać się z 6 odcinków.

3. Kto jeszcze opuści "Saturday Night Live"? EW donosi, że po 11 sezonach zamierza odejść z "SNL" Fred Armisen. Prawdopodobnie odejdzie też Jason Sudeikis.

4. Kogo poznamy w "The Carrie Diaries"? Twórcy "The Carrie Diaries" zdradzili, że w 2. sezonie poznamy młodszą wersję jednej z przyjaciółek Carrie z "Seksu w wielkim mieście". Jeśli jesteście ciekawi którą, odpowiedź znajdziecie tutaj (w drugim akapicie). 2. sezon "The Carrie Diaries" (podobnie jak 1. sezon "The 100") będzie liczyć 13 odcinków, ale szef CW, zapytany, czy jest szansa na więcej, powiedział, że być może tak. Na razie jest za wcześnie, by o tym mówić.

5. "Amazon" wciąż żyje, "The Selection" nie dostanie trzeciej szansy. Szef CW powiedział ponadto, że stacja na razie nie rezygnuje z "Amazon" - serialu o młodej Wonder Woman. Scenariusz pilota jest obecnie pisany od nowa i jeśli spodoba się, to "Amazon" może dostać zamówienie już w trakcie sezonu. Trzeciej szansy nie dostanie natomiast "The Selection", pilot w stylu "The Hunger Games".

6. Kolejny odcinek "The Goodwin Games" na zdjęciach. FOX wrzucił przed premierą pierwszy odcinek "The Goodwin Games" do internetu, a jeśli jesteście ciekawi, co będzie w kolejnym - tutaj jest kilka zdjęć.

7. Dwoje aktorów rezygnuje z "The Millers". Rodzina Millerów się pomniejsza. Michael Rapaport i Mary Elizabeth Ellis zrezygnowali z występów w nowym serialu Grega Garcii, "The Millers". Ich role zostaną obsadzone na nowo.

8. Antygejowska organizacja uważa, że to dzięki niej skasowano "The New Normal". NBC skasowało "The New Normal", a organizacja One Million Moms się cieszy i rozgłasza, że to jej zasługa.

REKLAMA