5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

8. sezon "Doktora Who" oficjalnie potwierdzony, Matt Smith mówi, że w nim zagra. Kolejne aktorki dołączają do obsady "Ravenswood". Finał "Nashville" na zdjęciach. A oprócz tego "Nikita", "Revolution".

1. BBC oficjalnie potwierdza 8. sezon "Doktora Who". BBC oficjalnie poinformowało, że będzie 8. sezon "Doktora Who". Do grona producentów wykonawczych dołączy Brian Minchin. W rozmowie z "The Sun" Matt Smith potwierdził, że wróci w nowym sezonie. Powiedział też, że zdjęcia do nowych odcinków ruszą albo pod koniec 2013 roku, albo na początku 2014 roku.

2. "Nikita" ze wzrostem w finale. Finał 3. sezonu "Nikity" obejrzało w piątek 1,08 mln/0,4 widzów.

3. Kolejny odcinek "Revolution" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka "Children of Men" (1x19).

4. Kolejne aktorki w obsadzie "Ravenswood". Nicole Gale Anderson ("Beauty and the Beast") i Britne Oldford ("Skins") dołączają do obsady "Ravenswood". Anderson zagra Mirandę, dziewczynę z rodziny zastępczej, która robi, co może, by ukryć emocjonalne blizny. Oldford zagra Remy, dziewczynę, która potrafi wpasować się wszędzie, ale nie należy do żadnej paczki. "Ravenswood" będzie mieć premierę po halloweenowym odcinku "Pretty Little Liars".

5. Mnóstwo zdjęć z finału sezonu "Nashville". Tutaj możecie obejrzeć zdjęcia z odcinka "I'll Never Get Out of This World Alive" (1x21), czyli finału 1. sezonu "Nashville".

REKLAMA