6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Killing" (Fot. AMC)

"The Killing" (Fot. AMC)

FX bliskie zamówienia pilota Guillermo del Toro. USA Network zamawia komedie, ale nie ma wśród nich "Happy Endings". AMC prezentuje obsadę "The Killing" na 3. sezon. Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. FX bliskie zamówienia pilota Guillermo del Toro. Spoiler TV twierdzi, że "The Strain", którego producentem jest Guillermo del Toro, niemal na pewno dostanie zamówienie na 1. sezon. Serial będzie historią zarazy, która opanowuje Nowy Jork. Na lotnisku JFK ląduje samolot, którego wszyscy pasażerowie nie żyją. Rozpoczyna się śledztwo, a tymczasem miasto przejmują wampiry. Zdjęcia do pilota zaplanowane są na wrzesień-październik.

2. Najlepsze i najgorsze decyzje upfrontów. W EW znajdziecie ciekawe podsumowanie tegorocznych upfrontów. Bardzo subiektywne, oczywiście.

3. USA Network zamawia dwie komedie. Stacja USA zamówiła dwie komedie - oparte na brytyjskim formacie "Sirens", którego bohaterami są trzej ratownicy medyczni z Chicago, i nowy serial Lennon Parham i Jessiki St. Clair, "Playing House", opowiadający o dwóch przyjaciółkach z dzieciństwa, których drogi ponownie się ze sobą schodzą, kiedy jedna zachodzi w ciążę. Szanse na to, że USA Network przejmie "Happy Endings", są niewielkie. Na zdjęciu poniżej bohaterowie obu nowych komedii USA. Oba seriale zobaczymy w 2014 roku.

4. HBO zamawia czarną komedię o Dolinie Krzemowej. HBO zamówiło komedię Mike Judge'a o ludziach pracujących w branży IT w Dolinie Krzemowej, którzy spełniają wszystkie warunki, potrzebne, by odnieść sukces, a kiedy sukces nadchodzi, nie potrafią z nim sobie poradzić. W obsadzie: T.J. Miller, Thomas Middleditch, Josh Brener, Lindsey Broad, Christopher Evan Welch, Amanda Crew, Angela Trimbur, Zach Woods i Kumail Nanjiani.

5. Kolejny odcinek "Defiance" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka "Brothers In Arms" (1x06).

6. Zdjęcia obsady "The Killing" na 3. sezon. Czyli Linden, Holder i mnóstwo nastolatków. Wszystkie obejrzycie tutaj.

REKLAMA