6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"666 Park Avenue" powróci razem z "Zero Hour". 3. sezon "Web Therapy" wystartuje w drugiej połowie lipca. Mía Maestro zagra w "The Strain". "Psych" zrobi remake starego odcinka. Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. "666 Park Avenue" powróci razem z "Zero Hour". Latem ABC wyemituje pozostałe odcinki "666 Park Avenue" (w sobotnie wieczory, poczynając od 22 czerwca) i "Zero Hour" (również w soboty, od 15 czerwca).

2. Mía Maestro w "The Strain". Znana z "Alias" Mía Maestro dostała główną rolę żeńską w pilocie Guillermo del Toro. "The Strain" będzie serialem o zarazie, która opanowuje Nowy Jork. Na lotnisku JFK ląduje samolot, którego wszyscy pasażerowie nie żyją. Rozpoczyna się śledztwo, a tymczasem miasto przejmują wampiry. Maestro zagra dr Norę Martinezę, biochemiczkę, która bierze udział w walce z epidemią.

3. Finał 1. serii "Revolution" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka "The Dark Tower" (1x20), czyli finału 1. sezonu "Revolution".

4. "Web Therapy" wraca 23 lipca. Showtime oświadczył, że 23 lipca powróci z 3. sezonem "Web Therapy". Lista gości, którzy pojawią się na ekranie, jak zwykle robi wrażenie: Steve Carell, Billy Crystal, Chelsea Handler, Matt LeBlanc, Meg Ryan, Megan Mullally, Sara Gilbert.

5. Jason Sudeikis też opuści "Saturday Night Live"? Jay Pharaoh napisał na Twitterze, że Jason Sudeikis też odejdzie z "SNL", a chwilę potem tweet skasował. W finale 38. sezonu oficjalnie pożegnano Billa Hadera i Freda Armisena. Karierę w "SNL" zakończył też Seth Meyers. Nic dziwnego, że media już mówią o kryzysie w "SNL".

6. Będzie remake odcinka w "Psych". Twórcy "Psych" mają ciekawy pomysł: chcą w 8. sezonie zrobić remake odcinka, który już widzieliśmy w poprzednich sezonach. Na razie nie wiadomo, który odcinek będzie zrobiony na nowo.

REKLAMA