7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Girls" (Fot. HBO)

"Girls" (Fot. HBO)

Spielberg ma w planach serial "Halo". Słaby debiut "The Goodwin Games". Jennifer Westfeldt na planie 3. sezonu "Girls". A oprócz tego "The Strain", "Longmire", "Burn Notice", "Maxwell and King".

1. Spielberg ma w planach serial "Halo". Podczas wczorajszej konferencji Microsoftu ogłoszono, że Steven Spielberg będzie producentem wykonawczym nowego serialu science fiction "Halo" (związanego z grą o tej samej nazwie).

2. Słaby debiut "The Goodwin Games". W poniedziałek niezłą oglądalność miał finał sezonu "Hawaii Five-0" (9 mln/2,0), który wygrał w demo z "Revolution" (5,64 mln/1,9). Na antenie FOX-a zadebiutowała komedia "The Goodwin Games" - i nie był to udany debiut (1,61 mln/0,6).

3. Jennifer Westfeldt w "Girls". Aktorka, która dla wielu fanów seriali najbardziej chyba znana jest jako dziewczyna Jona Hamma, została zauważona na planie 3. sezonu "Girls" w Nowym Jorku. Pod linkiem znajdziecie odpowiedź na pytanie, w jakiej scenie grała.

4. Kolejni aktorzy w pilocie "The Strain". Do obsady pilota Guillermo del Toro dołączyli Jonathan Hyde ("Titanic") i Richard Sammel ("Inglourious Basterds"). Serial będzie opowiadać o zarazie, która opanowuje Nowy Jork. Na lotnisku JFK ląduje samolot, którego wszyscy pasażerowie nie żyją. Rozpoczyna się śledztwo, a tymczasem miasto przejmują wampiry. Hyde zagra bogacza, któremu marzy się nieśmiertelność, a Sammel - tajemniczego faceta z przeszłości prof. Abrahama Setrakiana (rola jeszcze nieobsadzona), którego pojawienie się w Nowym Jorku w tym czasie to nie przypadek.

5. Zdjęcia z pilota "King and Maxwell". Tutaj możecie zobaczyć zdjęcia z 1. odcinka nowego serialu TNT, "King and Maxwell", który startuje w czerwcu.

6. Kilka zdjęć z powrotu "Burn Notice". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka "New Deal" (7x01).

7. Nowe zdjęcia obsady "Longmire". Obsada "Longmire" znakomicie prezentuje się na zdjęciach promujących 2. sezon. Możecie je obejrzeć tutaj.

REKLAMA