7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Americans" (Fot. FX)

"The Americans" (Fot. FX)

Nominacje do Critics' Choice Awards. "In the Flesh" z zamówieniem na 2. sezon. Emma Roberts w "American Horror Story". Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Nominacje do Critics' Choice Awards. Ogłoszono nominacje do Critics' Choice Awards. Po kilka nominacji mają takie seriale, jak "The Big Bang Theory", "American Horror Story", "Parks and Recreation", "The Americans", "Top of the Lake", "Justified". Lista jest bardzo ciekawa, w całości znajdziecie ją tutaj. Krytycy w tym roku praktycznie zignorowali "Mad Men" i "Modern Family".

2. "In the Flesh" wróci z 2. sezonem. BBC Three zamówiło 2. sezon serialu o zombie "In the Flesh". Produkcja wróci w 2014 roku.

3. Komedia "Bad Teacher" zamówiona przez CBS. Stacja CBS zamówiła komedię "Bad Teacher", będącą serialową wersją filmu, w którym grali Cameron Diaz i Justin Timberlake. Serial opowiadać będzie o seksownej rozwódce, która została nauczycielką, żeby znaleźć męża. Główną rolę zagra Ari Graynor. CBS złożył zamówienie na 13 odcinków, debiut zaplanowany jest na midseason.

4. "True Blood" w Polsce dzień po USA. 6. sezon "Czystej krwi" ruszy w Polsce 17 czerwca w HBO, HBO GO i HBO OD. Kolejne odcinki będą emitowane w poniedziałki o godz. 22:00. Pierwszy z nowych odcinków będzie dostępny za darmo w HBO GO.

5. Obsada "Franklin and Bash" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie kilka zdjęć obsady "Franklin and Bash" na 3. sezon.

6. Jennifer Aniston o spotkaniu "Przyjaciół" po latach. Wczoraj prezentowaliśmy krótki filmik ze spotkaniem "Przyjaciół" po latach, które umożliwiła Ellen DeGeneres. Tutaj zobaczycie krótką rozmowę z Jennifer Aniston, w której aktorka zwierza się, że aktorzy z kultowego sitcomu bardzo za sobą tęsknią do dziś.

7. Emma Roberts w "American Horror Story". Emma Roberts dołączyła do obsady "American Horror Story: Coven". Zagra imprezowiczkę o imieniu Madison.

REKLAMA