6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

"The Walking Dead" będzie emitowane jeszcze przez wiele lat. FX zamówiło komedię Billy'ego Crystala. Zdjęcia z "Arrested Development", "Under the Dome" i innych seriali.

1. "Arrested Development" na zdjęciach. Amerykanie już mogą oglądać nowy sezon "Arrested Development", my możemy zobaczyć zdjęcia. Tutaj jest 36 fotek z 4. sezonu serialu, a tutaj - zdjęcia obsady.

2. Kiedy zakończy się "The Walking Dead"? "Breaking Bad" i "Mad Men" kończą się już wkrótce, a co z "The Walking Dead"? Josh Sapan z AMC powiedział, że na razie stacja nie myśli o końcu tego serialu. "Mamy nadzieję, że zombie żyją wiecznie i że dopiero zaczynamy poznawać ten postapokaliptyczny świat" - stwierdził na podczas Barclays Global Technology, Media and Telecommunications Conference. I dodał, że w 2022 roku pewnie wszyscy będą znów, na tej samej konferencji, zastanawiać się, ile zostało do końca "The Walking Dead".

3. Komedia Billy'ego Crystala w FX. Billy Crystal sprzedał stacji FX project "The Comedians", oparty na szwedzkim serialu "Ulveson And Hergren". Twórcami amerykańskiej wersji są Larry Charles ("Seinfeld"), Matt Nix ("Burn Notice"), Ben Wexler ("Community") i Billy Crystal, który zagra też główną rolę, starszego komika, zmuszonego do współpracy z młodszym. Dla Crystala będzie to powrót do telewizji po prawie 30 latach.

4. Obsada "Graceland" na zdjęciach. Na początku czerwca startuje nowy letni serial USA Network, "Graceland". Tutaj możecie zobaczyć zdjęcia obsady.

5. Fotki z powrotu "The Glades". Tutaj możecie obejrzeć zdjęcia z odcinka "Yankee Dan" (4x01), którym powróci "The Glades".

6. Zdjęcia z "Under the Dome". Tutaj znajdziecie zdjęcia z pilota, a także zdjęcia zza kulis "Under the Dome", nowego serialu na podstawie książki Stephena Kinga.