Wasze hity tygodnia. Które seriale wygrały?

W tym tygodniu głosów padło mniej niż zwykle, a wśród nagrodzonych przez Was seriali znalazł się m.in. "Doktor Who".

To już ostatnie wydanie hitów i kitów tygodnia przed wakacjami. Głosów było tym znacznie mniej niż zazwyczaj. Wygrał najnowszy odcinek "Gry o tron", za nim znalazł się finał 7. serii "Doktora Who", a na trzecim miejscu "Orphan Black". I tyle. Zdania co do finału sezonu "Modern Family" były podzielone - była lekka przewaga głosów na kit, ale nie aż tak duża, by było sens umieszczać serial wśród kitów.

Dziękujemy Wam za pierwszy sezon hitów i kitów, wrócimy po wakacjach.

HITY TYGODNIA:

1. "Gra o tron" (3x08 - "Second Sons")

rinoasin: Ten odcinek to cisza przed burzą, ale jakaż to cisza! Ślub Tyriona, Cersei grożąca przyszłej synowej, wędrówka Goździk i Sama spuentowana świetnym Dziadkiem Mrozem - nie było zbędnych scen, każda minuta seansu była czystą przyjemnością. Oby poziom utrzymał się do końca serialu.

2. "Doktor Who" (7x13 - "The Name of the Doctor")

Anonim: Emocje nie nadążały za odcinkiem. Dużo się działo, dużo się wyjaśniło, jeszcze więcej się nie wyjaśniło. Whovianie ledwo wytrzymają te kilka miesięcy do kolejnych odcinków... Szatanie Moffacie, co ty z nami robisz?!

3. "Orphan Black" (1x08 - "Entangled Bank")

elenkaa: Historia o klonach jest naprawdę ciekawa. Okazało się, że to nie Helena, lecz Sarah jest oryginałem i pewnie niedługo wszystkie pozostałe klony się o tym dowiedzą. Ja bym chciała jeszcze w tym sezonie poznać kolejnego klona, np. w ostatnim odcinku, żeby była jakaś kolejna fajna historia poboczna do opowiedzenia w drugim sezonie...

REKLAMA