8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Fall" z zamówieniem na 2. sezon. Nowi aktorzy w obsadzie "Homeland". Nowi Bonnie i Clyde na zdjęciach promocyjnych. Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. "The Fall" z 2. sezonem". "The Fall" to najlepiej oglądany dramat BBC Two od ośmiu lat, nic więc dziwnego, że zamówiono 2. sezon. Oficjalnie nie wiadomo, ile odcinków zamówiono, ale nieoficjalnie TV Wise podaje, że znów będzie 5 odcinków, a produkcja ruszy w styczniu w Belfaście.

2. Nowi aktorzy w obsadzie "Homeland". Osiem nowych aktorów gościnnych dołączyło do obsady "Homeland" na 3. sezon. Joanna Merlin zagra babcię Lois, matkę Jessiki Brody; Nazanin Boniadi - Farę, młodą analityk z CIA; Amy Morton - Erin Kimball, panią adwokat Carrie Mathison; Gary Wilmes - doktora Richardsona, psychiatrę pomagającego Danie Brody; Sam Underwood - Leo, nowego przyjaciela Dany z kłopotliwą przeszłością; Tracy Letts - senatora Andrew Lockharda; Lawrence Clayton - admirała Jima Pennington, doradcy prezydenta do spraw bezpieczeństwa; Pedro Pascal - Davida Portillo z senackiej komisji ds. wywiadu. W serialu pojawi się też David Aaron Baker w roli doktora Harlana - psychiatrę zajmującego się m.in. Saulem i Carrie. "Homeland" wraca z 3. sezonem 29 września.

3. Kolejny odcinek "Franklin and Bash" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka "Dead And Alive" (3x02).

4. Billy Baldwin w obsadzie "Coppera". Do obsady "Coppera" na 2. sezon dołączył Billy Baldwin, który pojawi się w dwóch ostatnich odcinkach. Zagra wschodzącą gwiazdę lokalnej polityki.

5. Steven Soderbergh zrobi serial dla Cinemax. Steven Soderbergh będzie producentem wykonawczym i reżyserem 10-odcinkowego serialu historycznego zamówionego przez Cinemax. Produkcja nosi tytuł "The Knick" i ma opowiadać o lekarzach i pielęgniarkach z nowojorskiego szpitala na początku XX wieku. Główną rolę ma zagrać Clive Owen. Serial ma liczyć 10 odcinków.

6. Wielki powrót Gillian Anderson. Aktorka, niegdyś znana z serialu "Z Archiwum X", gra w "Hannibalu" i "The Fall", a jesienią zobaczymy ją w nowej produkcji zatytułowanej "Crisis". W The Huffington Post znajdziecie wywiad, w którym aktorka opowiada o swoich nowych rolach.

7. Seriale, których nie byłoby bez "Arrested Development". Ciekawy ranking serwisu Flavorwire, a w nim m.in. "30 Rock", "Community" i "Modern Family".

8. Oto nowi Bonnie i Clyde. Lifetime, A&E i History robią razem miniserial o parze przestępców z lat 30., "Bonnie & Clyde". W głównych rolach występują Emile Hirsch ("Into the Wild") i Holliday Grainger ("The Borgias"), w obsadzie znajdują się też Holly Hunter, William Hurt, Sarah Hyland, Elizabeth Reaser i Dale Dickey. Więcej zdjęć tutaj.

REKLAMA