6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Hemlock Grove" z szansami na 2. sezon. Zarobki gwiazd "Arrested Development". Plotki na temat powrotu Dana Harmona do "Community". A oprócz tego "The Killing", "The Goodwin Games", "Breaking Bad".

1. Netflix chce kontynuować "Hemlock Grove". Czy będzie 2. sezon "Hemlock Grove"? Prawdopodobnie będzie. Ted Sarandos z Netfliksa powiedział, że nie przejmuje się nie najlepszymi opiniami krytyków. "Hemlock Grove" to według niego serial raczej dla widzów dorosłych niż fanów "Pamiętników wampirów". Produkcja jest chętnie oglądana w krajach skandynawskich i Ameryce Łacińskiej, i Netflix jak najbardziej ma zamiar ją kontynuować. Ale na razie jeszcze nie traktujcie tych słów jako zamówienia na 2. sezon.

2. Zarobki gwiazd "Arrested Development". Netflix ujawnił, ile dostali aktorzy "Arrested Development" za 4. sezon. Jak już pewnie wiecie, poszczególne odcinki dotyczą różnych postaci. Aktor, który jest główną gwiazdą odcinka, otrzymał za niego 125 tys. dol. Aktor ze stałej obsady obecny na ekranie w danym odcinku przez więcej niż 90 sekund dostał 50 tys. dol. Za występ krótszy niż 90 sekund płacono 10 tys. dol. Najwięcej zarobił zapewne Jason Bateman, który pojawia się w każdym odcinku, i jest główną gwiazdą więcej niż jednego odcinka.

3. Kolejny odcinek "The Killing" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 3x04 ("Head Shots").

4. Kilka zdjęć z kolejnego odcinka "The Goodwin Games". Tutaj możecie obejrzeć zdjęcia z odcinka 1x03 ("Small Town").

5. Dan Harmon naprawdę może wrócić do "Community"? Dan Harmon ponoć powiedział podczas robienia podcastu Harmontown, że pytano go, czy nie chciałby wrócić do "Community" jako producent wykonawczy. Na początku prosił osoby, które to słyszały, by nie upubliczniały informacji, w końcu jednak uznał, że wszystko jedno. I żartobliwie dodał, że wróci tylko, jeśli Chevy Chase też wróci. Informację podało Hollywookie. Nie wiem, ile w całej historii jest prawdy, ale promyk nadziei jest.

6. Aaron Paul wziął ślub. Aaron Paul z "Breaking Bad" poślubił swoją dziewczynę Lauren Parsekian. Przed ślubem wrzucił na Twittera takie oto zdjęcie.

REKLAMA