7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

To już potwierdzone: Dan Harmon negocjuje swój powrót do "Community". "Melissa and Joey" dostaje 4. sezon. "Arrested Development" ściągnięte 100 tys. razy w ciągu 24 godzin. "Longmire" i "The Glades" z wysoką oglądalnością po powrocie. Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Dan Harmon naprawdę może wrócić do "Community". Sony Pictures Television potwierdziło, że trwają rozmowy z Danem Harmonem na temat jego powrotu do "Community". Nie wiadomo na razie, jaką funkcję miałby sprawować były showrunner po powrocie. Deadline tymczasem donosi, że oprócz Harmona może wrócić jeden z dawnych scenarzystów, Chris McKenna. David Guarascio i Moses Port, którzy prowadzili produkcję w 4. sezonie, mieli kontrakty na rok z opcją przedłużenia. Z nieoficjalnych informacji Deadline wynika, że nie chcieli ich przedłużać. I jeszcze jedna ważna informacja - 5. sezon prawdopodobnie będzie sezonem finałowym. A tak wygląda Dan Harmon wylegujący się na słońcu z kotem (źródło zdjęcia).

2. Wszystkie żarty z "Arrested Development"... w jednym miejscu! NPR przygotowało aplikację, która śledzi wszelkie możliwe żarty z "Arrested Development". A są ich dziesiątki.

3. "Arrested Development" ściągnięte 100 tys. razy. W ciągu pierwszych 24 godzin 100 tys. osób pobrało torrenty z nowymi odcinkami "Arrested Development". To dużo czy mało? W porównaniu z "Grą o tron" (1 mln pobrań) to nie tak dużo, no ale "Gra o tron" jest rekordowo popularna wśród piratów.

4. "Melissa and Joey" z 4. sezonem. Stacja ABC Family wydłużyła 3. sezon komedii "Melissa and Joey" (dodatkowe odcinki będą wyemitowane w 2014 roku) i zamówiła jej 4. sezon. Serial stanie się pierwszą komedią ABC Family, która przekroczy magiczny próg 100 odcinków.

5. Zdjęcia z powrotu "Switched at Birth". Tutaj znajdziecie zdjęcia z nowego odcinka "Switched at Birth" - "Mother and Child Divided" (2x11).

6. Dobry powrót "Longmire" i "The Glades". W tym tygodniu wróciły "Longmire" i "The Glades" - i oba powroty można zaliczyć do udanych - powrót "Longmire" zobaczyło 4,3 mln Amerykanów (wzrost o 5% w porównaniu z zeszłym rokiem), a "The Glades" - 3,3 mln (wzrost o 6%).

7. Kolejny odcinek "Rookie Blue" na zdjęciach. Tutaj zobaczycie zdjęcia z odcinka "Homecoming" (4x02).

REKLAMA