6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Amazon zamawia trzy seriale dla dzieci i dwie komedie. Do stałej obsady "Dwóch i pół" dołącza nowa osoba. "Arrested Development" źle wpłynęło na akcje Netfliksa. Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Amazon zamawia seriale. Amazon zdecydował się ostatecznie zamówić komedie "Alpha House" (z Johnem Goodmanem, o politykach) i "Betas" (o geekach z Doliny Krzemowej), a także seriale dla dzieci "Annebots", "Creative Galaxy" i "Tumbleaf". Wszystkie pojawią się pod koniec tego roku bądź na początku przyszłego w Prime Instant Vide. Amazon zastosuje ten sam system co Netflix - będzie wrzucać całe sezony naraz.

2. Neil Patrick Harris poprowadzi ceremonię rozdania Emmy. Neil Patrick Harris będzie w tym roku gospodarzem Emmy Awards. Ceremonia rozdania najważniejszych nagród przemysłu telewizyjnego odbędzie się 22 września.

3. Jak to się stało, że "The Killing" powróciło? The Hollywood Reporter napisał ciekawą analizę dotyczącą powrotu "The Killing". W skrócie - stało się to dzięki umowie z Netfliksem, który będzie mógł pokazywać 3. sezon "The Killing" już 90 dni po finale w USA (zazwyczaj seriale AMC Netflix dostaje po roku), a za granicą - już dzień po emisji w USA.

4. Nowa osoba w stałej obsadzie "Dwóch i pół". Do stałej obsady "Dwóch i pół" w 11. sezonie dołączy nowa osoba. Pozostała treść newsa jest już spoilerem i to dużym, jeśli więc jesteście ciekawi, o co chodzi, po prostu zajrzyjcie tutaj.

5. Rob Lowe zagra Johna F. Kennedy'ego. Rob Lowe, Ginnifer Goodwin i Michelle Trachtenberg znaleźli się w obsadzie dramatu "Killing Kennedy", który pokaże National Geographic. Rob Lowe zagra prezydenta.

6. "Arrested Development" źle wpłynęło na akcje Netfliksa. Po tym, jak opinie krytyków na temat nowego sezonu "Arrested Development" okazały się podzielone, akcje Netfliksa na giełdzie spadły o 6%.

REKLAMA