6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Hannibal" (Fot. NBC)

"Hannibal" (Fot. NBC)

"Hannibal" z zamówieniem na 2. sezon. "Arrested Development" ma szansę na kontynuację. Ashley Madekwe opuszcza "Revenge". A oprócz tego "Mad Men", "True Blood", "Homeland".

1. "Hannibal" z 2. sezonem. Niespodzianka: NBC zamówiło 2. sezon "Hannibala". Sezon będzie miał 13 odcinków, a zobaczymy go w midseason. Tutaj znajdziecie zdjęcia z kolejnego odcinka serialu (w którym występuje Eddie Izzard).

2. Ashley Madekwe opuszcza "Revenge". W 3. sezonie "Revenge" nie zobaczymy postaci Ashley, granej przez Ashley Madekwe. Rozstanie aktorki z serialem ma związek z dalszym rozwojem akcji w "Revenge".

3. Kolejny odcinek "Mad Men" na zdjęciach. Tutaj możecie obejrzeć zdjęcia z następnego odcinka "Mad Men", "Tale of Two Cities" (6x10).

4. Netflix chce robić więcej "Arrested Development". Szef Netfliksa Reed Hastings powiedział, że nie ma oficjalnie planów kontynuuacji "Arrested Development", ale nie znaczy to, że nie ma takiej możliwości. Jeśli aktorzy będą chcieli robić więcej, na pewno Netflix im to umożliwi. Jason Bateman tymczasem powiedział TVLine, że ten sezon to tylko pierwszy akt trzyczęściowej historii. Pozostałe też zobaczymy - czy to jako film, czy w innej formie.

5. Tracy Letts w stałej obsadzie "Homeland". Do ekipy "Homeland" dołączył Tracy Letts i właśnie został awansowany do stałej obsady. Aktor zagra senatora Andrew Lockharta - przewodniczącego komisji, która zajmować się wydarzeniami z 2. sezonu. Serial wraca 29 września.

6. Jeszcze jeden plakat "True Blood". HBO zaprezentowało kolejny plakat na 6. sezon "True Blood". Serial wraca 16 czerwca w USA i 17 czerwca w polskim HBO.