8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"House of Cards" (Fot. Netflix)

"House of Cards" (Fot. Netflix)

Nowi aktorzy w "House of Cards". Zaskakujące odejścia z "Suburgatory". Tracy Morgan z główną rolą w komedii FX. Kolejny fantastyczny plakat "Falling Skies". A oprócz tego "Ray Donovan", "Undateable", "The Family Guide", "The Goodwin Games".

1. Nowi aktorzy w "House of Cards". W 2. sezonie "House of Cards" pojawią się Sam Page ("Mad Men") i Molly Parker ("Deadwood"). Na razie nie ujawniono, kogo zagrają. Zdjęcia do 2. sezonu "House of Cards" już ruszają. Premiera przewidziana jest na początek 2014 roku.

2. Dwóch aktorów odchodzi z "Suburgatory". Alan Tudyk i Rex Lee opuszczają po dwóch sezonach obsadę "Suburgatory". Wszystko przez cięcia budżetowe, które dotknęły serial.

3. Pilot "Ray Donovan" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z pilota serialu "Ray Donovan", który rusza pod koniec czerwca na antenie Showtime.

4. Zmiany w obsadzie "Undateable". Najpierw Aly Michalkę zastąpiła Briga Heelan, teraz ona również odeszła, ponieważ gra główną rolę w serialu "Ground Floor" stacji TBS. Z serialu odszedł też Matthew Wilkas, który miał grać jednego z głównych bohaterów.

5. Zdjęcia z kolejnego odcinka "The Goodwin Games". Tutaj możecie obejrzeć zdjęcia z odcinka "Hamletta" (1x04).

6. Jenna Elfman ma dołączyć do obsady "The Family Guide". Dawna serialowa Dharma ma zastąpić Parker Posey w nowej komedii NBC, "The Family Guide", która rozgrywa się w latach 80. Elfman zagra matkę głównego bohatera. Serial zadebiutuje w midseason.

7. Tracy Morgan w komedii FX. Dobrze znany fanom "30 Rock" Tracy Morgan dostał główną rolę w nowej komedii stacji FX, "Death Pact". Zagra byłego asystenta trenera szkolnej drużyny, który kiedyś był leniwy i handlował trawką, a teraz wraca do rodzinnego miasteczka jako bohater wojenny. Na razie zamówiony został pilot serialu.

8. Plakat na nowy sezon "Falling Skies". TVLine prezentuje nowe materiały promujące 3. sezonu "Falling Skies", w tym kolejny świetny plakat. Jeszcze więcej zdjęć promocyjnych znajdziecie tutaj.

REKLAMA