6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Breaking Bad" (Fot. AMC)

"Breaking Bad" (Fot. AMC)

Spin-off "Breaking Bad" z Saulem coraz bardziej prawdopodobny. Wszystko, co zjadł Ron Swanson, w jednym zestawieniu. Zdjęcia z nowych odcinków "Gry o tron" i "Pretty Little Liars".

1. Spin-off "Breaking Bad" coraz bardziej prawdopodobny. Vince Gilligan powiedział dla Yahoo TV, że spin-off "Breaking Bad" z Saulem Goodmanem jako prawnikiem, który unika chodzenia do sądu, jest bardzo prawdopodobny. Na razie planowanie jest na wczesnym etapie, a oprócz Gilligana w projekt zaangażowany jest Peter Gould, który stworzył postać Saula w 2. sezonie "BB". Na razie nie wiadomo, czy będziemy oglądać jego historię sprzed czasów, kiedy poznał Walta i Jessego, czy odwrotnie - wydarzenia po finale "BB".

2. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Pretty Little Liars". Tutaj możecie zobaczyć zdjęcia z odcinka 4x02 - "Turn of the Shoe".

3. Plakat na 3. sezon "Necessary Roughness".

4. Wszystko, co zjadł Ron Swanson z "Parks & Rec". Vulture zrobił fantastyczne zestawienie: wszystkiego, co zjadł Ron Swanson przez pięć sezonów "Parks and Recreation".

5. Kilka zdjęć z dzisiejszego odcinka "Gry o tron". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka "The Rains of Castamere" (3x09).

6. Żona Aarona Paula z "Breaking Bad". Na Instagramie pojawiło się zdjęcie żony Aarona Paula, Lauren Parsekian, w sukni ślubnej.