8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Trwa zgadywanie, kto będzie nowym Doktorem Who. Dan Harmon opowiada o problemach z "Community". "The Killing" powróciło z przyzwoitą oglądalnością. A oprócz tego "Girls", "Episodes", "Demony da Vinci".

1. Kto będzie nowym Doktorem Who? Media i fani spekulują, kto zastąpi Matta Smitha w roli Doktora Who. Digital Spy pisze, że faworytem bukmacherów jest Ben Daniels. Inni potencjalni Doktorzy to Damien Molony, David Harewood, Russell Tovey... Ponieważ producenci nie zaprzeczają, że Doktorem może zostać kobieta, na liście jest Olivia Colman. W zgadywankę bawi się też serwis TVLine i jego czytelnicy; na ich liście są m.in. Hugh Laurie, Robert Sheehan, Damian Lewis, Jack Davenport, Idris Elba, Ben Whishaw i Rupert Grint. Tymczasem Radio Times dowiedział się z kręgów zbliżonych do BBC, że Dwunastego Doktora poznamy w przyszłym miesiącu.

2. Oglądalność "The Killing" wciąż taka sobie. W niedzielę powróciło "The Killing" i był to przeciętny pod względem oglądalności powrót. Premierę 3. sezonu obejrzało 1,8 Amerykanów - tyle co premierę zeszłego sezonu (ale więcej niż jego finał).

3. Michael Zegen w "Girls". W 3. sezonie "Girls" do obsady dołączy znany z "Boardwalk Empire" Michael Zegen. Deadline twierdzi, że zagra on faceta, który wypełni lukę po Charliem (domyślamy się, że będzie po prostu nowym chłopakiem Marnie).

4. Roger Bart w 3. sezonie "Episodes". Znany z "Desperate Housewives" Roger Bart zagra agenta Matta LeBlanca w czterech odcinkach 3. sezonu "Episodes" (który będzie liczył dziewięć odcinków).

5. Conan O'Brien w "Family Guyu". Conan O'Brien pojawi się w przyszłym sezonie "Family Guya". Peter i Quagmire przypadkiem wylądują w jego programie rozrywkowym.

6. Zdjęcia z finału 1. serii "Demonów da Vinci". Tutaj możecie zobaczyć zdjęcia z odcinka "The Lovers" (1x08) - finału 1. sezonu "Demonów da Vinci".

7. Twórczyni "Up All Night" w ekipie "Modern Family". Emily Spivey, która współtworzyła "Up All Night", a wcześniej była scenarzystką "Parks and Recreation" i "Saturday Night Live", dołączyła do zespołu scenarzystów "Modern Family".

8. Co nowego w "Community"? Dan Harmon przyznał się, że w ogóle nie oglądał "Community", odkąd został wyrzucony. Co ciekawe, Sony chce, żeby nagrał komentarz do wydania 4. sezonu na DVD. Jakie są plany na 5. sezon? Na razie trzeba zebrać ekipę scenarzystów. Harmon twierdzi, że jest ciężko, bo większość ludzi już ma pracę, i zaprasza wszystkich w miarę dobrych scenarzystów, "którzy nie pracują w 'Parks and Rec'", do zgłaszania się.

REKLAMA