7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Breaking Bad" (Fot. AMC)

"Breaking Bad" (Fot. AMC)

Nowiutki plakat "Breaking Bad". Michelle Fairley w "Suits", Dominic West w pilocie stacji Showtime. "Saving Hope" wraca już wkrótce. Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Z "Gry o tron" do "Suits". Michelle Fairley dostała rolę powracającą w 3. sezonie "Suits". Zagra Avę Hessington, Brytyjkę, która jest szefową międzynarodowego koncernu handlującego ropą naftową. Zobaczymy ją już w premierze sezonu (16 lipca). W 3. sezonie "Suits" powróci też Conleth Hill (Varys z "Gry o tron") jako Edward Darby.

2. Dominic West w "The Affair" stacji Showtime. Dominic West otrzymał główną rolę męską w pilocie "The Affair" zamówionym przez Showtime. Jego bohater, Noah, będzie żonatym nauczycielem z czwórką dzieci, którego życie przewróci się do góry nogami, kiedy pozna zamężną kobietę, która wydaje mu się bratnią duszą. Twórcami serialu są Sarah Treem ("House of Cards" i "In Treatment") i Hagai Levi ("In Treatment").

3. Zdjęcia obsady "The White Queen". Tutaj możecie zobaczyć na zdjęciach obsadę serialu "The White Queen", który startuje w sierpniu na antenie Starz.

4. Nowiutki plakat "Breaking Bad". Koniec jest bliski. "Breaking Bad" wraca 11 sierpnia z ostatnimi odcinkami, a promuje je taki oto plakat.

5. Niezła oglądalność "Revolution" w finale. 6,28 mln/2,0 Amerykanów zobaczyło finał 1. sezonu "Revolution". Emitowana o tej samej porze w ABC premiera "Mistresses" nie wypadła najlepiej (4,42 mln/1,2).

6. Kolejny odcinek "Defiance" na zdjęciach. Tutaj zobaczycie zdjęcia z odcinka "I Just Wasn't Made for These Times" (1x08).

7. "Saving Hope" wraca 25 czerwca. Skasowane przez NBC "Saving Hope" jest kontynuowane w Kanadzie i oglądalność ma tam świetną. CTV ogłosiło, że serial wraca z 2. sezonem 25 czerwca. A tak prezentuje się obsada na nowym zdjęciu.

REKLAMA