Lizzy Caplan prezentuje "Masters of Sex" [wideo]

"Masters of Sex" (Fot. Showtime)

"Masters of Sex" (Fot. Showtime)

Pod koniec września wraca "Homeland", a towarzyszyć mu będzie "Masters of Sex" - nowy seksowny serial stacji Showtime w klimatach retro. Zobaczcie krótki materiał z planu.

Lizzy Caplan ("Party Down", "True Blood", "New Girl") i Michael Sheen (premier Blair z "Królowej") to nowi "mistrzowie seksu" stacji Showtime. Serial ma dziać się w latach 60. i być oparty na książce Thomasa Maiera "Masters of Sex: The Life and Times of William Masters and Virginia Johnson, The Couple Who Taught America How to Love". Głównymi bohaterami są William Masters i Virginia Johnson, pionierscy badacze ludzkiej seksualności. Ponadto w obsadzie znajdują się: Beau Bridges, Caitlin Fitzgerald i Margo Martindale.

Serial startuje 29 września i na razie nie do końca wiadomo, czego się po nim spodziewać. Na pewno obsada jest świetna, klimat bardzo przyjemny, no i nie brak tego, z czego Showtime słynie - odważnych scen seksu. Wideo, w którym Lizzy Caplan pokazuje nam plan, jest niestety króciutkie - ale wkrótce powinno pojawić się więcej materiałów.

A tymczasem książka dorobiła się już w USA serialowej okładki.