5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Under the Dome" sprzedany na 200 zagranicznych rynków (zobaczcie zdjęcia z pilota). Solidny debiut "Graceland". Bridget Regan w "White Collar". Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Solidny debiut "Graceland". Na antenę USA Network powróciło "Burn Notice", i zanotowało niezłą oglądalność - 4,3 mln. Dobrze poradziło sobie też "Graceland" - 3,3 mln.

2. Kolejne zdjęcia z powrotu "Dextera". Tutaj znajdziecie nowe zdjęcia promujące premierowy odcinek 8. sezonu "Dextera".

3. Samuel L. Jackson chciałby pojawić się w "S.H.I.E.L.D.". Czy agent Fury wpadnie do serialu ABC? Samuel L. Jackson mówi, że chciałby się pojawić na małym ekranie, ale jako głos - tak jak Charlie w "Aniołkach Charliego". Ale nie wiadomo na razie, czy taki występ będzie możliwy.

4. Bridget Regan w "White Collar". Do obsady "White Collar" dołączyła Bridget Regan. Pojawi się w dziewięciu odcinkach 5. sezonu jako Rebecca Lowe, nowa miłość Neala. "White Collar" w tym roku wróci dopiero jesienią.

5. Zdjęcia z pilota "Under the Dome". Jeszcze nie było premiery w USA, a CBS już sprzedał "Under the Dome" na 200 zagranicznych rynków. Tymczasem zobaczcie mnóstwo zdjęć z pilota serialu na podstawie prozy Stephena Kinga.

REKLAMA