6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Dotychczasowi Doktorzy (Fot. "Doktor Who"/BBC)

Dotychczasowi Doktorzy (Fot. "Doktor Who"/BBC)

"The Telegraph" twierdzi, że jest kandydat do roli Dwunastego Doktora w "Doktorze Who". Kolejnych dwóch aktorów dołącza do obsady filmowej "Veroniki Mars". K.I.T.T. i van z "Drużyny A" zrobione z kloców LEGO. A oprócz tego "Rizzoli and Isles", "Intelligence", "The Originals".

1. Rory Kinnear Dwunastym Doktorem? "The Telegraph" twierdzi, że Rory Kinnear, którego ostatnio oglądaliśmy w filmie "Skyfall" (jako Billa Tannera z MI6), dostał propozycję zostania nowym Doktorem Who. Sam zainteresowany mówi jednak, że niczego mu nie proponowano, a serialu BBC nigdy nie oglądał.

2. Kto jeszcze w filmowej "Veronice Mars"? Deadline doniósł, że w filmowej "Veronice Mars" na pewno pojawią się Chris Lowell jako Stosh "Piz" Piznarski oraz Percy Daggs III jako Wallace Fennel. Zdjęcia zaplanowane są na lato.

3. K.I.T.T. i van z "Drużyny A" zrobione z LEGO. Z klocków LEGO da się zrobić wszystko. Tutaj możecie obejrzeć całkiem nieźle odtworzone kultowe pojazdy z lat 80.

4. Zdjęcia z powrotu "Rizzoli and Isles". Tutaj zobaczycie zdjęcia z odcinka "We Are Family" (4x01).

5. Kilka zdjęć promujących "Intelligence". Pojawiły się zdjęcia obsady nowości CBS - "Intelligence". Są na nich Josh Holloway i Meghan Ory.

6. Kilka dni temu na planie "The Originals". Joseph Morgan z rekwizytem.

REKLAMA