"Castle": Czy Beckett może odpowiedzieć "nie"?

"Castle" (Fot. ABC)

"Castle" (Fot. ABC)

Nathan Fillion zdradził wystarczająco dużo, by fani Caskett mogli zacząć się na serio niepokoić. Możliwe spoilery.

Finałowy cliffhanger 5. sezonu "Castle" zostawił nas w momencie, w którym Castle (Nathan Fillion) poprosił Kate (Stana Katic) o rękę tuż po tym, jak praktycznie zdecydowała ona, że podejmie pracę w Waszyngtonie. Na poznanie jej decyzji fani muszą czekać do jesieni, ale możemy już zacząć zastanawiać się, jaką odpowiedź da na propozycję małżeństwa.

Wielu fanów spekulowało wcześniej, że ekipa "Castle" od razu nakręciła reakcję Beckett na propozycję Castle'a. Jednak Nathan Fillion, przy okazji wywiadów udzielanych z okazji kinowej premiery "Much Ado About Nothing" nakręconego przez Jossa Whedona, zdradził, że nie nakręcono sceny odpowiedzi na propozycję Ricka. I to tyle na razie. "Nie mogę zdradzić wiele więcej" - powiedział Fillion w rozmowie z TVLine, dodając, że będzie to jednak jeden z ważniejszych kroków Castle'a do dojrzałości od czasu, gdy został ojcem.

Fani serialu, a szczególnie fani Caskett mogą już zacząć gryźć paznokcie i kombinować, co znaczą słowa Nathana Filliona. Otworzyło się bowiem szerokie pole do spekulacji, jak będzie wyglądał początek 6. sezonu "Castle". Na szczęście, trudno wyobrazić sobie ten serial bez obu najważniejszych postaci.

Jakie są Wasze teorie na ten temat? Co według Was oznaczają słowa Filliona? Czy Kate da Rickowi kosza, czy może odpowie, że "pomyśli"?

REKLAMA