7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Portlandia" (Fot. IFC)

"Portlandia" (Fot. IFC)

"Portlandia" z zamówieniem na dwa sezony. Courtney Ford wróci w "True Blood". Rob Lowe jako John F. Kennedy na pierwszym zdjęciu promocyjnym. A oprócz tego "Defiance", "24 godziny", "The Bridge".

1. "Portlandia" z zamówieniem na dwa sezony. Stacja IFC zamówiła 4. i 5. sezon "Portlandii". Oba będą liczyć po 10 odcinków. Serial wróci na początku 2014 roku.

2. Courtney Ford wróci w "True Blood". W 6. sezonie "True Blood" znów pojawi się Courtney Ford w roli Portii Bellefleur. Zobaczymy ją w 7. odcinku.

3. Jon Cassar wróci do ekipy "24 godzin". Jon Cassar, który w ciągu sześciu sezonów wyreżyserował 59 odcinków "24 godzin", powróci do ekipy jako reżyser i producent wykonawczy. Premiera 12-odcinkowego "24: Live Another Day" zaplanowana jest na maj przyszłego roku.

4. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Defiance". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka "If I Ever Leave This World Alive" (1x09).

5. Gwiazdy "True Blood" na czerwonym dywanie. W The Hollywood Reporter możecie obejrzeć galerię zdjęć z uroczystej premiery 6. sezonu "True Blood".

6. "The Bridge" w Polsce kilka dni po USA. 16 lipca o godz. 22:00 na kanale FOX HD zadebiutuje "The Bridge: Na granicy", w USA znany po prostu jako "The Bridge". W Polsce serial będzie emitowany we wtorkowe wieczory.

7. Rob Lowe jako John F. Kennedy. EW opublikował pierwsze zdjęcie, na którym jest Rob Lowe ("Parks and Recreation", "The West Wing") w roli JFK. Aktor wystąpi w dwugodzinnym dokumencie "Killing Kennedy", który pokaże National Geographic Channel.