6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Good Wife" (Fot. CBS)

"The Good Wife" (Fot. CBS)

Trzy nowe postacie w 5. sezonie "The Good Wife". Tina Majorino w filmowej "Veronice Mars". Matthew McConaughey i Woody Harrelson na zdjęciu z "True Detective". Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Nowe postacie w "The Good Wife". TVLine donosi, że "The Good Wife" szuka trójki aktorów do ról powracających w 5. sezonie: Holly, asystentki prokuratora stanowego, która może stać się potencjalną miłością Kalindy; nowej prawniczki Lochkart Gardner o imieniu Carey oraz doradczyni Petera Florricka o imieniu Marilyn. Więcej o postaciach poczytacie pod linkiem.

2. Starz zamawia serial 50 Centa. Stacja Starz zamówiła 8-odcinkowy sezon serialu gangsterskiego "Power". Produkcja będzie opowiadać historię Jamesa "Ghosta" St. Patricka, właściciela klubu nocnego w Nowym Jorku, który chciałby mieć sieć klubów i prawdziwe imperium. Problem polega na tym, że życie biznesmena musi godzić z życiem gangstera.

3. Powrót "Drop Dead Diva" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z powrotu serialu "Drop Dead Diva", czyli odcinka "Back From The Dead".

4. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Devious Maids". Tutaj możecie obejrzeć zdjęcia z 2. odcinka "Devious Maids" - "Setting the Table".

5. Tina Majorino też wróci w filmowej "Veronice Mars". Tina Majorino - czyli serialowa Mac - dołączyła do obsady filmowej "Veroniki Mars". Wczoraj informowaliśmy, że w filmie wróci Krysten Ritter.

6. Matthew McConaughey i Woody Harrelson na zdjęciu z "True Detective". Mowa o nowym serialu HBO, który będzie opowiadać o dwóch detektywach (Matthew McConaughey i Woody Harrelson). I który zapowiada się nieźle: w 1995 główni bohaterowie zaczęli w Luizjanie śledztwo dotyczące morderstwa. W 2012 roku okazuje się, że sprawa bynajmniej się nie zakończyła i koszmar powraca. Poszukiwanie mordercy rozpoczyna się od nowa. Jeżeli serial dostanie kolejny sezon, będą nowi bohaterowie i zupełnie nowa historia.