Matthew Perry mógł nie zostać Chandlerem

Matthew Perry jako Chandler (Fot. NBC)

Matthew Perry jako Chandler (Fot. NBC)

Kariera Matthew Perry'ego mogła potoczyć się zupełnie inaczej, gdyby zdecydowano się kręcić inny sitcom. W zasadzie to w ogóle mogłaby się nie potoczyć...

W sumie to trochę takie gdybanie, ale opowiedział o nim sam Perry na "The Holywood Reporter Emmy roundtable of comedy actors". Aktor wyznał, że ma coś, co chciałby wykreślić ze swojego CV i tym czymś był pilot serialu "LAX 2194", który szczęśliwie nie został zakupiony przez żadną stację.

Grałem postać segregującą bagaż Obcych na lotnisku w Los Angeles w roku 2194. To było w tym samym sezonie, co kręcenie pilota "Przyjaciół".

Oglądając fragment pilota "LAX 2194", nie jest trudno wyobrazić sobie ten serial jako zakończenie kariery Matthew Perry'ego. W dostępnym w sieci wideo nie ma co prawda późniejszego Chandlera, ale poziom jest... żenująco niski. Ten fragment miał reklamować ten serial, więc wybierano do niego chyba co lepsze kawałki. Pomyślcie, jaki poziom miała reszta.

Gdyby "LAX 2194" zostało zakupione, Matthew Perry nie mógłby zagrać w "Przyjaciołach". Wyobrażacie sobie, że Chandler mógł mieć twarz kogoś innego?