5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Daty jesiennych premier seriali CBS. Ostre słowa Dana Harmona o 4. sezonie "Community". "True Blood" ze spadkiem oglądalności w USA. Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Daty jesiennych premier seriali CBS. Stacja CBS jako pierwsza ujawniła, kiedy wracają jej jesienne seriale. Na 22 września stacja zaplanowała rozdanie nagród Emmy, a już 23 września wrócą "How I Met Your Mother" (godzinna premiera!) i "2 Broke Girls", a także zadebiutują "Mom" i "Hostages". We wtorek 24 września spodziewajcie się powrotów "NCIS", "NCIS: Los Angeles" i "Person of Interest", a w środę "Criminal Minds" i "CSI". Na czwartek 25 września zaplanowano powroty "The Big Bang Theory", "Dwóch i pół" i "Elementary", a także premiery "The Millers" i "The Crazy Ones". W piątek 27 września wrócą "Hawaii Five-0" i "Blue Bloods", a w niedzielę 29 września "The Good Wife" i "Mentalista". Na 30 września zaplanowano debiut komedii "We Are Men", a dopiero 24 lutego pojawi się nowy dramat "Intelligence".

2. Dan Harmon ostro potraktował 4. sezon "Community". Dan Harmon obejrzał już 4. sezon "Community" i bardzo ostro wypowiedział się na jego temat w swoim podcaście Harmontown. Jego zdaniem wyglądało to jak parodia tego, co on robił, i to niezbyt pochlebna. Wypowiedź od razu zaczęły cytować wszystkie media, Harmon zaczął przepraszać na Twitterze, ale to już wiele nie zmieniło. A tymczasem Joel McHale wyraził swoją radość z powrotu Harmona.

3. "True Blood" ze spadkiem oglądalności w USA. 4,5 mln widzów obejrzało premierę 6. sezonu "True Blood". To słabszy wynik niż przed rokiem (5,2 mln). "TB" wypadło też słabiej niż "Gra o tron".

4. Obsada "Anger Management" się pokłóciła. Selma Blair ponoć poskarżyła się na Charliego Sheena, że ciągle się spóźnia i przychodzi na plan, nie znając na pamięć dialogów. Sheen się wkurzył i twierdzi, że wyrzucił z serialu Selmę Blair. Przed weekendem oznajmił, że jeśli aktorka pojawi się na planie w poniedziałek, to on nie będzie pracować. Nie wiadomo, jak to się skończyło, ale prawdopodobnie pożegnanie Selmy z serialem jest bliskie. Sheen chciałby, aby w serialu wystąpiła Mila Kunis - i to aż w 10 odcinkach. Liczy na to, że skusi ją gaża 1 mln dol. za odcinek.

5. Claire Holt na zdjęciu z "The Originals". Na Twitterze pojawiło się nowe zdjęcie zza kulis "The Originals".

REKLAMA