8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Dan Harmon przeprasza, że przesadził z krytyką 4. sezonu "Community". Zamieszanie wokół dalszej produkcji "The Client List". "Anger Management" bez Selmy Blair. A oprócz tego "Pamiętniki wampirów", "Ray Donovan", "The White Queen", "Copper".

1. Dan Harmon przeprasza za zmieszanie z błotem 4. sezonu "Community". Dan Harmon nieco przesadził z krytyką 4. serii "Community", mówiąc m.in., że to jakaś parodia i że czuł się jakby mu gwałcili rodzinę albo jakby oglądał na Instagramie zdjęcia swojej dziewczyny, robiącej loda wszystkim po kolei. Ale chyba sam zauważył, że zapędził się trochę za daleko i zniszczył nie tylko dwóch panów, którzy go zastąpili na stanowisku prowadzącego produkcję, ale też scenarzystów, z którymi jeszcze będzie współpracował. Niedługo po swoim wybuchu zaczął się więc gorąco kajać i przepraszać przede wszystkim właśnie scenarzystów. Ciekawe, co przyniesie kolejny dzień.

2. Czy Lexi wróci w "Pamiętnikach wampirów"? Arielle Kebbel powiedziała, że nie ma pojęcia, czy jej postać, Lexi, jeszcze wróci w "Pamiętnikach wampirów". W tym serialu wszystko jest możliwe, więc istnieje też szansa, że jeszcze zobaczymy Lexi.

3. "Ray Donovan" wrzucony wcześniej do sieci. Stacja Showtime zrobiła widzom - niestety tylko tym, którzy mieszkają w USA - niespodziankę i wrzuciła do sieci cały pilotowy odcinek serialu "Ray Donovan". Jeśli mieszkacie w USA, wystarczy, że zajrzycie na YouTube, by go obejrzeć.

4. Czy będzie 3. sezon "The Client List"? Skończył się 2. sezon "The Client List", a trzeciego Lifetime na razie nie zamówił. I nie wiadomo, czy zamówi. Po pierwsze, spadła oglądalność, a po drugie i nawet ważniejsze - Jennifer Love Hewitt jest w ciąży. W ekipie tworzącej serial nie ma zgody, jak z tym poradzić. Hewitt chciałaby, aby jej narzeczony i ojciec dziecka, Brian Hallisay, dostał większą rolę w serialu i aby jej postać też zaszła w ciążę. Ale zdaje się, że tylko ona chce takiego rozwiązania. Na razie zapanował impas w rozmowach i nie wiadomo, co dalej będzie z "The Client List".

5. "Copper" na plakacie promującym 2. sezon. Premiera już 23 czerwca.

6. Dobry debiut "The White Queen" na Wyspach. Nowy serial BBC przyciągnął przed telewizory 5,3 mln Brytyjczyków, co jest całkiem dobrym (choć nie rewelacyjnym) wynikiem.

7. Netflix podpisał umowę z DreamWorks. Kolejne ciekawe przedsięwzięcie platformy internetowej Netflix - serwis będzie produkować seriale z postaciami z filmów DreamWorks (jak "Shrek" albo "Kung Fu Panda"). Na pierwszy ogień pójdzie "Turbo" - jego serialową kontynuacją na Netfliksie będzie "Turbo F.A.S.T.". A poza tym Netflix w tym roku wchodzi do Holandii. O wchodzeniu do Polski na razie nie słychać.

8. "Anger Management" bez Selmy Blair. Po kłótniach z Charliem Sheenem Selma Blair opuszcza "Anger Management". Nie wiadomo, jak zostanie zakończony wątek jej postaci w serialu.

REKLAMA