6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Zmarł James Gandolfini, serialowy Tony Soprano. "Hemlock Grove" dostał zamówienie na 2. sezon. "Skins" wraca z finałowym sezonem już 1 lipca. A oprócz tego mamy dla Was informacje o "Defiance", "Nashville", "Veronice Mars".

1. Zmarł James Gandolfini. Z Rzymu nadeszła smutna wiadomość: podczas wakacji we Włoszech na zawał zmarł James Gandolfini, serialowy Tony Soprano, który miał teraz grać w nowym serialu HBO, "Criminal Justice". Za rolę w "Rodzinie Soprano" aktor dostał trzy nagrody Emmy i Złotego Globa. Nie wiadomo na razie, co HBO teraz zrobi z "Criminal Justice". Przedstawiciele stacji złożyli kondolencje rodzinie Gandolfiniego, w szoku są jego koledzy aktorzy, którzy kondolencje składają na Twitterze. Jest też całe mnóstwo podsumowań: jego życie i kariera na zdjęciach, najlepsze filmy, najlepsze momenty z "Rodziny Soprano". Zobaczcie też, jak Gandolfini odbierał swoją pierwszą nagrodę Emmy.

2. "Hemlock Grove" z 2. sezonem. Netflix zamówił 2. sezon horroru "Hemlock Grove" Eli Rotha. Będzie on liczył 10 odcinków, a premiera zaplanowana jest na 2014 rok. Do ekipy dołączył Charles H. Eglee ("Dexter", "The Walking Dead") jako producent wykonawczy.

3. "Nashville" traci producenta. T Bone Burnett, czyli facet odpowiedzialny za muzykę, opuszcza ekipę "Nashville". Informację tę potwierdziła Callie Khouri, twórczyni serialu, a prywatnie żona Burnetta. Jak powiedziała, jej mąż teraz jest zbyt zajęty filmami i produkcją albumu Eltona Johna, by znaleźć czas na "Nashville". Serialową muzyką w 2. sezonie będzie zajmował się Buddy Miller.

4. "Skins" wraca 1 lipca. Spoiler TV podaje, że 1 lipca wystartuje finałowy sezon "Skins".

5. Max Greenfield w "Veronice Mars". Do obsady filmowej "Veroniki Mars" dołączył Max Greenfield, który ponownie wcieli się w Leo.

6. Kolejny odcinek "Defiance" na zdjęciach. TVLine prezentuje fotki z odcinka "The Bride Wore Black" (1x10). Możliwe spoilery.

REKLAMA