8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Episodes" (Fot. Showtime)

"Episodes" (Fot. Showtime)

Nowy Doktor Who zostanie przedstawiony w sierpniu albo wrześniu. Tracy Spiridakos dostała rolę w "Episodes". Obsada "Rodziny Soprano" wspomina Gandolfiniego. Bryan Fuller zdradził tytuł premiery 2. sezonu "Hannibala". Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Nowy Doktor Who w sierpniu albo wrześniu. Radio Times twierdzi, że Dwunastego Doktora poznamy dopiero w sierpniu albo wrześniu, przed rozpoczęciem zdjęć do odcinka świątecznego.

2. Tracy Spiridakos w "Episodes". Zap2It donosi, że znana z "Revolution" Tracy Spiridakos dostała rolę w 3. sezonie komedii "Episodes". Zagra kogoś z rodziny Morning Randolph. Serial wróci w 2014 roku.

3. Zach Grenier w stałej obsady "The Good Wife". CBS informuje, że Zach Grenier (serialowy David Lee) został awansowany do stałej obsady "The Good Wife".

4. Finał "The Goodwin Games" na zdjęciach. Tutaj zobaczycie zdjęcia z odcinka "The Box" (1x07), który jest finałem krótkiego sezonu "The Goodwin Games" - i niestety prawdopodobnie też całego serialu.

5. Jesse Lee Soffer w stałej obsadzie "Chicago PD". Jesse Lee Soffer dołączył do stałej obsady "Chicago PD" jako młody policjant, który dorastał po niewłaściwej stronie prawa. Jesienią zobaczymy go w "Chicago Fire", dopiero potem pojawi się w spin-offie.

6. Obsada "Rodziny Soprano" wspomina Gandolfiniego. Edie Falco powiedziała, że jest zszokowana i zdruzgotana po śmierci aktora, u którego boku grała przez 10 lat. Aida Turturro, która grała siostrę Tony'ego, powiedziała, że Gandolfini był dla niej jak brat. Więcej oświadczeń aktorów z "Rodziny Soprano" przeczytacie tutaj.

7. "Miasto cudów" już jest w HBO GO. 2. sezon "Magic City" - czyli po polsku "Miasta cudów" - już możecie oglądać w HBO GO. Nowe odcinki będą pojawiały się w soboty, dzień po amerykańskiej premierze.

8. Bryan Fuller zdradził tytuł premiery 2. sezonu "Hannibala". Na powrót "Hannibala" poczekamy do przyszłego roku, ale tytuł premiery 2. sezonu już znamy - "Kaiseki".

REKLAMA