6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Hunted" powróci w nietypowej formie - jako miniserial o zupełnie nowym tytule. Ray Romano powróci w 5. sezonie "Parenthood", Annet Mahendru pojawi się w 5. sezonie "White Collar". "Devious Maids" oberwało się za szerzenie stereotypów. Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Cinemax chce zrobić spin-off "Hunted". Po tym, jak stacja BBC skasowała "Hunted", Cinemax zostało samo z produkcją. Ale nie będzie już ona nosiła tego samego tytułu - Cinemax chce zrobić spin-off, zatytułowany "Sam Hunter" (czyli tak, jak nazywa się główna bohaterka "Hunted"), w którym zobaczymy główne losy Sam. Frank Spotnitz będzie zaangażowany w produkcję miniserialu, który de facto będzie kontynuacją "Hunted". Całość ma liczyć tylko cztery godziny

2. Ray Romano w 5. sezonie "Parenthood". Deadline donosi, że Ray Romano podpisał umowę, na mocy której powróci w 5. sezonie "Parenthood". Zobaczymy go w kilkunastu odcinkach.

3. Annet Mahendru w "White Collar". Znana z "The Americans" Annet Mahendru dostała rolę w "White Collar". Pojawi się gościnnie w odcinku 5x06 jako Katya, utalentowana rosyjska łyżwiarka figurowa, która ma szansę jechać na igrzyska olimpijskie. W tym samym odcinku zobaczymy Mike'a Dopuda ("Continuum") w roli rosyjskiego gangstera. "White Collar" w tym roku wróci jesienią.

4. Zdjęcia obsady "Surviving Jack". Tutaj możecie zobaczyć na zdjęciach obsadę startującej jesienią komedii "Surviving Jack", w której jedną z głównych ról gra Christopher Meloni.

5. Poznajcie obsadę "Devious Maids". Dziś debiutuje długo oczekiwany serial Marca Cherry'ego i Evy Longorii, "Devious Maids" (tak, będzie recenzja!). BuddyTV prezentuje zdjęcia obsady. Na marginesie: serialowi oberwało się, bo ponoć szerzy stereotypy dotyczące Latynosek.

6. Peyton List w sesji "The Tomorrow People". Znana z "Mad Men" Peyton List w przyszłym sezonie pojawi się w nowym serialu stacji CW. Oto jej zdjęcie zza kulis.

REKLAMA