6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Community" (Fot. NBC)

"Community" (Fot. NBC)

Ciało Jamesa Gandolfiniego wraca do USA, pogrzeb w czwartek. Ekipa scenarzystów "Community" znacząco się zmieniła w porównaniu z poprzednim sezonem. "The Blacklist" sprzedane na zagraniczne rynki. A oprócz tego "Covert Affairs", "Wilfred", "Arrow".

1. W czwartek pogrzeb Jamesa Gandolfiniego. W najbliższy czwartek w katedrze na Manhattanie odbędzie się pogrzeb Jamesa Gandolfiniego, którego zawsze będziemy pamiętać z roli Tony'ego Soprano i mnóstwa występów filmowych. Dziś ciało aktora ma zostać przywiezione z Włoch do Nowego Jorku.

2. Nowi i starzy scenarzyści "Community". W 5. sezonie do "Community" powrócą Dan Harmon i Chris McKenna, a Andy Bobrow i Tim Saccardo pozostaną w ekipie. Niestety, po 4. sezonie kilkoro scenarzystów odeszło (Megan Ganz do "Modern Family", a pozostali do "The Michael J. Fox Show"), w związku z czym do ekipy "Community" dołączyły też nowe osoby: Parker Deay i Jordan Blum ("American Dad"), Alex Rubens ("Key & Peele"), "Ryan Ridley" ("Rick & Morty"), Dan Guterman (kilka odcinków "The Colbert Report", a na co dzień The Onion i "The New Yorker") i Matt Roller (Funny or Die).

3. "The Blacklist" sprzedane na zagraniczne rynki. Sony TV sprzedało "The Blacklist" z Jamesem Spaderem na kluczowe zagraniczne rynki (m.in. do Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii i Brazylii; Polski na razie na tej liście nie ma).

4. Zuleikha Robinson w "Covert Affairs". Znana z "Homeland" Zuleikha Robinson pojawi się w 9. odcinku nowego sezonu "Covert Affairs" jako Bianca, pani adwokat, którą zatrudni Arthur (Peter Gallagher).

5. Kolejny odcinek "Wilfreda" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka "Suspicion" (3x03).

6. Za kulisami "Arrow". Stacja CW zamieściła na Twitterze nowe zdjęcie Stephena Amella z sesji promocyjnej "Arrow".

REKLAMA