7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Psych" będzie mieć więcej odcinków w 8. sezonie, scenariusz jednego mogą wybrać fani. "Under the Dome" wystartował w CBS ze świetną oglądalnością. AMC pokazało plakat promujący finałowe odcinki "Breaking Bad". A oprócz tego "Veronica Mars", "Mad Men", "Doktor Who".

1. "Psych" dostaje więcej odcinków. USA Network zamówiło dwa dodatkowe odcinki 8. sezonu "Psych", które powstaną na bazie pięciu dodatkowo zamówionych scenariuszy. Jeden z nich mogą wybrać fani serialu spośród trzech różnych historii. Głosowanie odbywa się tutaj.

2. Ben Whishaw nie chce być Doktorem Who. Aktor, którego znamy z "The Hour", a także z roli Q w "Skyfall", powiedział, że nie będzie Doktorem Who. Jego zdaniem niewłaściwe by było, gdyby był jednocześnie Q i Doktorem Who. Dwunastego Doktora poznamy w sierpniu albo wrześniu.

3. Ken Marino wróci do "Veroniki Mars". W filmowej "Veronice Mars" powróci Ken Marin jako Vinnie Van Lowe. Oto jego wiadomość dla fanów.

4. Najlepiej oglądany finał w historii "Mad Men". 2,7 mln widzów, w tym 1,3 mln w wieku 25-54 lata, obejrzało w niedzielę odcinek "In Care Of". To najchętniej oglądany finał sezonu w historii serialu. Naszą recenzję odcinka znajdziecie tutaj.

5. Znakomity start "Under the Dome". W CBS wystartował nowy serial na podstawie książki Stephena Kinga, "Under the Dome". I widownia dopisała - 13,53 mln widzów i rating 3,3 to wyniki dla wielu stacji nieosiągalne nawet w trakcie sezonu, a co dopiero latem. Jeśli jesteście ciekawi, co będzie w kolejnym odcinku serialu (1x02 - "The Fire"), tutaj znajdziecie zdjęcia.

6. "Outlander" zamówiony przez Starz. To już oficjalna informacja: Starz zamówił aż 16 odcinków 1. sezonu serialu "Outlander", Rona Moore'a ("Battlestar Galactica"), opartego na książkach fantasy Diany Gabaldon. Główną bohaterką serialu będzie Claire, pielęgniarka opiekująca się rannymi podczas II wojny światowej, która przenosi się do 1743 roku i poślubia szkockiego wojownika. Jednocześnie ma męża w drugim, współczesnym świecie. Zdjęcia rozpoczną się w październiku w Szkocji.

7. Plakat promujący finałową serię "Breaking Bad". Przerażająco i złowieszczo prezentuje się plakat promujący drugą część 5. sezonu "Breaking Bad". Serial wraca 11 sierpnia.

REKLAMA