6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Orange Is the New Black" (Fot. Netflix)

"Orange Is the New Black" (Fot. Netflix)

"Orange Is the New Black" już z 2. sezonem. Brian Austin Green w stałej obsadzie "Anger Management". David Bowie poproszony o występy w "Hannibalu". Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. "Orange Is the New Black" już z 2. sezonem. Netflix już przed premierą zamówił 13-odcinkowy 2. sezon "Orange Is the New Black" Jenji Kohan. Serial na podstawie książki Piper Kerman zadebiutuje 11 lipca.

2. David Bowie w "Hannibalu"? Bryan Fuller bardzo by chciał, żeby David Bowie zagrał rolę wujka Hannibala Lectera i już mu tę rolę zaoferował.

3. Brian Austin Green w stałej obsadzie "Anger Management". Do stałej obsady "Anger Management" dołączył Brian Austin Green, który wcześniej pojawił się w kilku odcinkach gościnnie, jako Sean, chłopak byłej żony Charliego.

4. Kolejny odcinek "Pretty Little Liars" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka "Under the Gun" (4x06), w którym zostaniemy zabrani do Ravenswood.

5. Zdjęcia z trzeciego odcinka "The Bridge". Tutaj możecie zobaczyć zdjęcia z odcinka "Rio" (1x03).

6. Plakat promujący "Low Winter Sun". The Hollywood Reporter zaprezentował plakat nowego serialu AMC, "Low Winter Sun", który startuje 11 sierpnia.