"Luther": Niesamowity interaktywny trailer 3. sezonu

"Luther" (Fot. BBC One)

"Luther" (Fot. BBC One)

Stacja BBC zaprezentowała coś fantastycznego: trailer 3. sezonu "Luthera", w którym można obejrzeć całe mnóstwo nowych scen. Jeśli się tylko chce. Spoilery!

"Luther" powraca 2 lipca po długiej przerwie. Główny bohater na początku krótkiego (zaledwie 4 odcinki) sezonu będzie pod dużą presją - nie dość że będzie zajmował się dwoma śledztwami naraz, to jeszcze pewien były gliniarz będzie chciał go dopaść. Powróci Ruth Wilson jako Alice Morgan, pojawi się też w życiu Johna Luthera nowa miłość, grana przez Siennę Guillory ("Resident Evil").

BBC One wypuściło fantastyczny trailer, z którego możecie dowiedzieć się sporo o nowych sezonie. Wystarczy, że klikniecie odnośnik do danych słów, który pojawia się na ekranie. Ja obejrzałam wszystkie klipy, do których trailer odnosi widzów, i jestem pod wrażeniem, ile zdecydowano się ujawnić. Są tu sceny z Alice, z Jasonem, z nową miłością Luthera. Jest też jedno wideo, które jest zablokowane do 17 lipca i które prawdopodobnie zawiera coś związanego z Alice. Oglądajcie, wyciągajcie wnioski i jeśli chcecie, dzielcie się nimi w komentarzach.

Tymczasem pojawiły się sygnały, że 3. sezon "Luthera" będzie już ostatni. Neil Cross, twórca serialu, powiedział, że chciałby zakończyć serial i zrobić film, który będzie spin-offem. Co na to Idris Elba? Aktor stwierdził, że chce być lojalny wobec fanów i nie wyklucza 4. sezonu. Uważa, że jeśli publiczność chce kolejnego sezonu, to oczywiście powinien on być. Nie ma też nic przeciwko występowi w filmie, który, jak zdradził, byłby prequelem serialu, zrobionym na podstawie książki "Luther: The Calling" ("Luther. Odcinek zero") Neila Crossa.